"Masz rower, masz kawę za piątaka" - przedstawiamy laureatów konkursu!

Między 6 a 19 lipca mogliście podróżować rowerem po warszawskim kawiarniach i napić się kawy oraz zjeść ciastko za jedyne 5 zł! Kto skorzystał z okazji, a w dodatku wykonał zdjęcie na trasie i przesłał je do nas, miał szansę wziąć udział w konkursie i wygrać atrakcyjne Vouchery. Kto zwyciężył i dlaczego?

Spodobało ci się? Polub nas

Wraz z portalem Zomato.pl zorganizowaliśmy akcję specjalnie dla rowerzystów . Między 6 a 19 lipca za jedyne 5 zł w 14 kawiarniach rozsianych po całej Warszawie można było otrzymać kawę oraz poczęstunek. W ramach akcji zorganizowany został również konkurs. Wystarczyło wysłać do nas przynajmniej jedno zdjęcie z trasy, aby wziąć w nim udział.

Poznajcie laureatów konkursu.

Pierwsze miejsce zajęła Gracja Czerniewska, która stworzyła bardzo ciekawy kolaż. Nawiązała zarówno do trasy rowerowej, jak i celu - wizyty w kawiarni.

Konkurs masz rower masz ciacho za piątakaKonkurs masz rower masz ciacho za piątaka Gracja Czerniewska Gracja Czerniewska

Drugie miejsce zajęły - ex aequo - Żaneta Maria Wasilewska, która wykonała kilka interesujących zdjęć z trasy (publikujemy najciekawsze z nich - wykonane w drodze do Jasia & Małgosi).

Konkurs masz rower masz ciacho za piątakaKonkurs masz rower masz ciacho za piątaka Żaneta Wasilewska Żaneta Wasilewska

Oraz Edyta Pawłowska za zdjęcie kawy i ciastka z kołem rowerowym w tle.

Konkurs masz rower masz ciacho za piątakaKonkurs masz rower masz ciacho za piątaka Edyta Pawłowska Edyta Pawłowska

Wszystkim laureatom gratulujemy!

Więcej o: