Na Pradze działa pierwsza w Polsce Akademia Futbolu Amerykańskiego. Zajęcia są darmowe

Przez całe wakacje na boisku przy ul. Kawęczyńskiej można za darmo grać i poznawać zasady futbolu amerykańskiego. Treningi organizowane są dla dzieci i młodzieży.

Spodobało ci się? Polub nas

- Chcemy pokazać, że futbol amerykański to bezpieczny i rodzinny sport , który nie tylko wpływa na rozwój fizyczny i uczy pracy zespołowej, ale także buduje charakter, wpaja wartości oraz przyzwyczaja do odnoszenia zwycięstw i przyjmowania porażek w życiu - mówi Marcin Miszczak, prezes Crusaders Warszawa, organizator Otwartej Akademii Futbolu Amerykańskiego. To właśnie zawodnicy jego drużyny oraz profesjonalny trener będą w te wakacje wspierać dzieci i młodzież podczas treningów.

CrusadersCrusaders fot. za crusaders.pl Fot. crusaders.pl

Bezpłatne zajęcia odbywają się na boisku Dzielnicowego Ośrodka Sportu i Rekreacji na Pradze-Północ przy ul. Kawęczyńskiej 44. W poniedziałki i piątki od godz. 12 do 14 przygotowano zajęcia dla dzieci do 12. roku życia. Dodatkowo od poniedziałku do piątku między godz. 14 a 16 organizowane są treningi dla młodzieży, która skończyła 13 lat. - Uczestnicy mają później możliwość dołączenia do drużyny Crusaders Juniors i regularnych treningów w ciągu roku - zachęca Miszczak.

Na zajęcia można zapisać się poprzez stronę:  www.recrutacja.pl lub przyjść bezpośrednio na trening.

Otwarta Akademia Futbolu Crusaders Warszawa potrwa do 28 sierpnia.

Wake w Warszawie: słońce, woda, piasek i blisko centrum. Idealny plan na upały

Więcej o: