Strzel fotkę na trasie i wygraj w naszym konkursie! Akcja "Masz rower masz kawę i ciacho za piątaka"

W związku z akcją "Masz rower masz kawę i ciacho za piątaka" , którą serwis metrowarszawa.pl realizuje razem z portalem Zomato, organizujemy dla was konkurs. Wyślijcie do nas zdjęcie wykonane podczas wycieczki rowerowej na kawę i ciacho, a otrzymacie do nas również pyszne kulinarnie nagrody. Tylko nie spadnijcie z roweru podczas sesji!

Spodobało ci się? Polub nas

Metrowarszawa.pl i portal restauracyjny Zomato organizują akcję "Masz rower masz kawę i ciacho za piątaka" . Między 6 a 19 lipca każdy, kto przyjedzie na rowerze do jednej z biorących udział w akcji kawiarni bądź restauracji, otrzyma poczęstunek za jedyne 5 zł. Wśród lokali znalazły się między innymi: Kafka, Five Restaurant, Tarabuk , Jaś i Małgosia, Państwomiasto, Relax, OSiR Cafe, Co nas kręci, co nas podnieca.

Uwaga, jeśli jeszcze nie wybraliście się w trasę po kawę i ciacho, to zachęcamy was do udziału w akcji oraz w konkursie z nim związanym.

Aby wziąć udział w konkursie wystarczy wrzucić zdjęcie na profil restauracji na portalu Zomato.pl lub przesłać na nasz adres - metrowarszawa@agora.pl - zdjęcie związane z wycieczką rowerową zorganizowaną przy wykorzystaniu promocji "Masz rower? Masz kawę i ciacho za piątaka". Każdy z was może przysłać dowolną liczbę zdjęć, ale wygrać można tylko raz. Zdjęcia możecie przesyłać do 19 lipca 2015 roku.

Masz rower masz kawę i ciacho za piątakaMasz rower masz kawę i ciacho za piątaka Cafe Pini and Vino/ materiały prasowe Cafe Pini and Vino/ materiały prasowe

A teraz najważniejsze - nagrody.

Osoby, które prześlą najciekawsze lub najbardziej intrygujące zdjęcia (pierwsze i drugie miejsce) otrzymają voucher na 100 zł do restauracji Bistro Osiem i Pół. Pozostałe 5 osób otrzyma voucher na 50 zł do Cafe Pini and Vino.

Pamiętajcie, aby przeczytać regulamin konkursu, zanim weźmiecie w nim udział.

Więcej o: