Kino letnie Warszawa. Znamy repertuar kina samochodowego pod Stadionem Narodowym!

Już wiemy, jakie filmy wybraliście, żeby obejrzeć na błoniach Stadionu Narodowego pod dachami własnych samochodów. Wśród nich znalazły się takie hity, jak "Pamiętnik" czy "Atlas Chmur". Co jeszcze? Sprawdźcie! Seanse filmowe odbywać się będą w każdy czwartek, dodatkowo odbędą się dwa sobotnie maratony.

Spodobało ci się? Polub nas

W tym roku kino samochodowe pod Narodowym wystartowało 26 czerwca filmem "Ida" i będzie trwać do 27 sierpnia. Podczas pierwszego miesiąca projekcji na błoniach Stadionu Narodowego obejrzycie m.in. komedię "Last Vegas", nagradzaną "Teorię wszystkiego" oraz [REC], film twórców "Sierocińca" i "Labiryntu Fauna".

Sobotni maraton, który odbędzie się 11 lipca, będzie kontynuacją zeszłorocznego cyklu "Strasznie romantycznie", podczas tego wieczoru będziemy mogli zobaczyć "Pamiętnik" oraz wyżej wspomniany [REC].

Harmonogram na lipiec:

2.07 - czwartek / Last Vegas

9.07 - czwartek / Teoria Wszystkiego

11.07 - sobotni maraton / Pamiętnik & [REC]

16.07 - czwartek / Atlas chmur

23.07 - czwartek / Berlin Calling

30.07- czwartek / Sen o Warszawie

W lipcu filmy będą wyświetlane o godzinie 21:30. Jak informują organizatorzy, wjazd na teren wydarzenia jest możliwy od godziny 19:30. - Na terenie kina samochodowego pod Narodowym funkcjonują również dwie strefy - parkingowa oraz leżakowa - "nie mam samochodu to mam leżak". W oczekiwaniu na seans goście  mają do dyspozycji strefę technologiczną, czeka na nich także foodtruck - Bobby Burger z frytkami za free - piszą organizatorzy.

Zobaczcie też pełny repertuar kin letnich w stolicy.

Więcej o: