Szukamy malucha, który zgubił karty z postaciami z bajek. Pomóż odnaleźć właściciela!

Na Facebooku pojawiło się ogłoszenie: ?Znalazłam plik kart z postaciami z bajek, ściągnięty zieloną gumką recepturką. Proszę, udostępnijcie to ogłoszenie dalej?. Tak właśnie robimy licząc na to, że uda się znaleźć właściciela i przekazać mu zgubę.

Spodobało ci się? Polub nas

Tym razem Facebook może być nie tylko źródłem rozrywki i wiedzy o naszych znajomych, ale naprawdę przydatnym narzędziem. Kilka dni temu jedna z jego użytkowniczek wrzuciła na swoim profilu ogłoszenie: "Chwilę temu na przystanku Miłobędzka w stronę Żwirki i Wigury w Warszawie znalazłam plik kart z postaciami z bajek, ściągnięty zieloną gumką recepturką. Proszę, udostępnijcie to ogłoszenie dalej, bo być może to zbierana długo kolekcja jakiegoś malucha i teraz płacze, bo ją zgubił. Może znajdzie się właściciel?".

Tak wyglądają znalezione na przystanku karty z postaciami z bajekTak wyglądają znalezione na przystanku karty z postaciami z bajek Fot. facebook Tak wyglądają znalezione na przystanku karty z postaciami z bajek, fot. facebook

Wpis natychmiast zaczął krążyć w sieci. Do tej pory post udostępniło ponad 220 osób. Jedna z internautek napisała: "To karty Invizimals. Dla dziecka, które je zgubiło zapewne są więcej warte niż złoto!". Jeśli znacie tego malucha albo jego bliskich, skontaktujcie się z nami albo na Facebooku albo wysyłając maila na adres: metrowarszawa@agora.pl.

Więcej o: