Masz rower? W tych kawiarniach dostaniesz kawę i ciacho za jedyne 5 zł. Sprawdź, gdzie!

Już między 6 a 19 lipca osoby, które odwiedzą jedną z warszawskich kawiarni za jedyne 5 zł otrzymają kawę oraz ciastko. Warunek jest jeden - trzeba przyjechać na rowerze. Może być górski, może być miejski, może być i Veturilo. Sprawdźcie, w których knajpach otrzymacie poczęstunek. Akcję "Masz rower, masz kawę i ciacho za 5 zł" organizuje serwis metrowarszawa.pl wraz z portalem Zomato.

Spodobało ci się? Polub nas

Na naszych oczach Warszawa zmienia się z miasta przyjaznego do tej pory przede wszystkim zwykłym przechodniom oraz "zmotoryzowanym" na miasto coraz bardziej przychylne rowerzystom - zarówno pod względem infrastruktury, jak i podejścia warszawiaków. Cieszymy się, że coraz więcej mieszkańców stolicy postanawia zmienić swój styl życia i zwłaszcza latem przemieszczać się po mieście właśnie na rowerze. To ich chcemy wspierać i nagrodzić pysznym ciastkiem i najlepszą kawą w mieście!

Zasada jest prosta. Każdy, kto od 6 do 19 lipca odwiedzi na rowerze którąś z 11 knajp biorących udział w akcji i pokaże na smartfonie stronę Zomato bannerem (zdjęcie na górze) skorzysta z promocji. Gdzie dokładnie można dostać ciacho i kawę?

Po pierwsze w Kafce przy ul. Oboźnej 3 . Kafka zaprasza na dowolną kawę lub herbatę plus dowolne ciasto z oferty, w tym domowe ciasto babci Ani.

Po drugie - w restauracji Five Restaurant przy Grzybowskiej 5 , gdzie za piątaka rowerzyści mogą napić się albo kawy americano lub herbaty oraz zjeść krem budyniowy z marakują.

Kolejne miejsce to Ziggi Point na Pańskiej 59 . Tam rowerzyści będą mogli wypić mocne espresso, albo schłodzić się latte frappe. Do zjedzenia jest ciastko owsiane.

Jaś i Małgosia na Al. Jana Pawła II 57. Jaś & Małgosia tak samo jak Kafka mają przygotowane dla rowerzystów - dowolną kawę lub herbatę plus dowolne ciasto z oferty, w tym domowe ciasto babci Ani.

Z kolei w kawiarni Tarabuk na Browarnej 6 . Zajeżdżając do Tarabuka można myśleć o wyborze pomiędzy espresso z szarlotką lub espresso z marlenką. Kawy można zamienić ewentualnie na herbaty. Ostatnią opcją jest robiona na miejscu lemoniada "szprycha". Uwagę rowerzystów powinna też zwrócić tarabukowa księgarnia, w której można znaleźć rowerowe przewodniki, poradniki i zbiory reportaży. Można zjeść i poczytać.

W Państwomiasto na Andersa 29 rowerzyści mają do wyboru kawę, herbatę lub lemoniadę - a do tego do zjedzenia dostaną owsiane ciastko.

W Warszawa Powiśle na Kruczkowskiego 3B rowerzyści napiją się kawy lub herbaty, a dostaną do niej jeszcze szarlotkę.

Do listy kawiarni dołącza Co nas kręci co nas podnieca na Grójeckiej 128. W kawiarni rowerzyści dostaną kawę i dowolne ciasto z oferty.

Castello leży na rowerowej drodze wiodącej na Wilanów i dalej do Powsina (Wiertnicza 96) - dla amatorów dłuższych wycieczek restauracja przygotuje kawę i lody w wafelku.

OSiR Cycle Culture Cafe na Tamce 40. W tej bardzo rowerowej kawiarni na rowerzystów czekać będzie lemoniada z tostem.

Ostatni punkt to Kolarski Cafe na Sobieskiego 102 A. Tutaj dla uczestników naszej akcji będzie czekać herbata lub kawa americano (czarna lub biała), a do tego ciastko owsiane.

- Razem z serwisem metrowarszawa.pl chcemy pokazać te warszawskie lokale, które chętnie zobaczą u siebie rowerzystów i ich rowery, miejsca które mogą być fajnymi przystankami w trakcie krótszych i dłuższych przejażdżek. Warto pamiętać, gdzie można zregenerować siły czy po prostu zrobić przyjemną przerwę na kawę lub herbatę oraz ciasto. A my to wiemy - mówi Daniel Walczak z portalu Zomato.

Akcję " Masz rower, masz kawę i ciacho za 5 zł " organizuje serwis metrowarszawa.pl wraz z portalem Zomato . Zomato to największa w Polsce wyszukiwarka restauracji i portal z recenzjami. Wydarzenie na FB znajdziecie TUTAJ .

Partner - materiał

zobacz wybrane produkty

Więcej o: