"Nadwiślańskie zgryzoty warszawiaków" - już dziś na Placu Zabaw. Wyrzuć z siebie swoje frustracje!

Co najbardziej wkurza Was nad Wisłą? Brak toalet, a zamiast nich milion śmierdzących Toi Toi-ów, a może śmieci, które rozrzucają bezmyślni mieszkańcy miasta? A może coś zupełnie innego? Dziś będziecie mogli wszystkie swoje nadwiślańskie frustracje wykrzyczeń podczas występu Teatru Improwizowanego Klancyk. Zaprasza Klub Komediowy i serwis metrowarszawa.pl.

Spodobało ci się? Polub nas

"Nadwiślańskie zgryzoty warszawiaków" to tytuł spektaklu, który już w piątek 26 czerwca o godzinie 20:00 zainauguruje scenę Klubu Komediowego na Placu Zabaw (więcej na temat Placu Zabawi pisaliśmy TUTAJ ). Serwis metrowarszawa.pl jest współorganizatorem wydarzenia. Mamy nadzieję, że będziecie tam z nami, aby wspólnie rozwiązać problemy trapiące nas nad Wisłą.

Podczas spektaklu każdy z mieszkańców będzie mógł przedstawić swój problem (wykrzyczeć go w odpowiednim momencie), a improwizatorzy odegrają wymyślaną na bieżąco serię scen, podczas których postarają się znaleźć rozwiązanie.

Plac Zabaw wraz ze sceną Klubu Komediowego znajduje się tuż przy stacji metra Centrum Nauki Kopernik, nieopodal BaRki nad Wisłą.

Nadwiślańskie zgryzoty warszawiakówNadwiślańskie zgryzoty warszawiaków Klancyk/ Facebook.com Klancyk/ Facebook.com

Klancyk jest jedną z pionierskich grup impro w Polsce. Autorskie komediowe spektakle grupy powstają na bieżąco, bez przygotowania i zainspirowane sa podpowiedzią publiczności, Klancyk działa w Polsce od 2006 roku i bez wahania można powiedzieć, że już jest marką. W skład Klancyka wchodzą: Maciek Buchwald, Krzysztof Dziubak, Paweł Najgebauer, Piotr Sikora, Błażej Staryszak i Krzysztof Wiśniewski i moi rozmówcy - Bartek i Michał.

W dalszym ciągu trwa konkurs na najciekawsze i najbardziej twórcze rozwiązania problemów nad Wisłą. Czekają na Was atrakcyjne nagrody w postaci biletów do Klubu Komediowego oraz płyt DVD. Czekamy na wasze pomysły! Piszcie  na adres metrowarszawa@agora.pl.

Więcej o: