Lada dzień otwarcie Hangaru 646! Zobacz atrakcje, ceny i instrukcję zapisów do parku trampolin

Ponad 50 trampolin, batuty sportowe, basen z gąbkami, spring floor, air track i wiele więcej atrakcji dla wszystkich, którzy szukają rozrywki połączonej z aktywnością fizyczną. 4 lipca w starym powojennym hangarze dawnego lotniska Gocław otworzy się dla warszawiaków park trampolin - Hangar 646.

Spodobało ci się? Polub nas

Hangar 646 to nowe i jedyne takie miejsce na mapie stolicy. Mieści się przy Wale Miedzeszyńskim 646 w dawnym hangarze lotniska Gocław o powierzchni 2700 m2. Przez ostatnich kilka miesięcy w industrialnej przestrzeni hangaru trwały ostre prace remontowe. Całkiem pusta, ogołocona przestrzeń wypełniona została wieloma atrakcjami, z których już wkrótce będą mogli korzystać wszyscy warszawiacy.

Hangar 646Hangar 646 materiały prasowe/ Hangar 646 - facebook.com materiały prasowe/ Hangar 646 - facebook.com

O Hangarze 646 rozmawialiśmy jakiś czas temu z jednym z jego właścicieli - Igorem Konefałem. Igor podkreślał w rozmowie, że nie będzie to kolejne nudne miejsce w stolicy przypominające kręgielnię czy salę gimnastyczną. Będzie to miejsce, którym ludzie będą się po prostu cieszyć (przeczytaj wywiad z Igorem Konefałem ).

Jak informują właściciele Hangaru, zajęcia ruszą na dobre dopiero od września. - W wakacje będziemy bawić się głównie na trampolinach - będzie można zagrać w zbijaka, zapakować do kosza skacząc dwa metry w górę albo wskoczyć do basenu z gąbkami - czytamy na stronie. Aby odwiedzić Hangar 646 będzie się trzeba wcześniej zapisać. Została już uruchomiona strona internetowa , na której można wykupić wejście do Hangaru na konkretny dzień oraz godzinę.

Hangar 646Hangar 646 materiały prasowe/ Hangar 646 - facebook.com materiały prasowe/ Hangar 646 - facebook.com

Wejście dla jednej osoby na godzinę kosztuje 29 zł (zakup przez internet). Jak informuje Igor Konefał, gdy Hangar zostanie już otwarty, będzie można dokonać zakupu również na miejscu - w takiej sytuacji trzeba się jednak liczyć z kosztem 34 zł. Można również zakupić bilet grupowy - za 29 zł (wejście dla 12 osób). Za jedną atrakcję w parku - najazd snowboardowy - będzie trzeba zapłacić ekstra 10 zł. Najazd uruchomiony zostanie za miesiąc. Osobom odwiedzającym park przez cały czas będzie towarzyszył trener, który wytłumaczy, jak korzystać z urządzeń oraz pokaże kilka podstawowych ćwiczeń akrobatycznych.

Hangar 646Hangar 646 materiały prasowe/ Hangar 646 - facebook.com materiały prasowe/ Hangar 646 - facebook.com

Na terenie Hangaru działać będzie również bistro. - Według pierwotnych planów mieliśmy otworzyć jedynie kawiarnię, ale ostatecznie zdecydowaliśmy się na bistro - tłumaczy Igor. - W ofercie będą dania kuchni z basenu Zatoki Meksykańskiej oraz Kuby. Zainspirowaliśmy się tym, że jest to bardzo popularna kuchnia wśród amerykańskich skate'ów. Na pewno wielu przypadnie do gustu - dodaje. Szef kuch wcześniej gotował w znanej warszawiakom restauracji sto900.

Więcej o: