Co gryzie warszawiaków nad Wisłą? Czyli - metrowarszawa.pl i Klub Komediowy inaugurują scenę na Placu Zabaw

"Nadwiślańskie zgryzoty warszawiaków" - oto tytuł spektaklu, który już w piątek zainauguruje scenę Klubu Komediowego na Placu Zabaw. Serwis metrowarszawa.pl jest współorganizatorem wydarzenia. Mamy nadzieję, że będziecie tam z nami, aby wspólnie rozwiązać problemy trapiące nas nad Wisłą.

Spodobało ci się? Polub nas

22 czerwca odbyło się wielkie otwarcie pierwszej w Warszawie letniej klubokawiarni - Placu Zabaw . Tuż obok stacji metra Centrum Nauki Kopernik na kilku tysiącach metrów kwadratowych powstał spójny kompleks łączący infrastrukturę kulturalną, gastronomiczną, rekreacyjną i sportową. Plac Zabaw to wspólna inicjatywa Planu B, Klubu Komediowego, Barki oraz Pomostu 511.

W programie klubokawiarni nad Wisłą będą koncerty, będące od lat znakiem rozpoznawczym Placu Zabaw i Stowarzyszenia Plan B. W lipcu i sierpniu, w każdy czwartek odbywać się będą koncerty w ramach "Lado w Mieście" - subiektywnego przeglądu najciekawszych polskich projektów muzycznych organizowanego przez Plan B i Lado ABC. Dużo będzie się też działo w ciągu dnia. Weekendowe targi lokalnej, ekologicznej żywności i małych inicjatyw kulinarnych Slow Market.

Plac Zabaw WarszawaPlac Zabaw Warszawa Dam Stępień/ Agencja Wyborcza.pl Dam Stępień/ Agencja Gazeta

A oprócz tego - występy Klubu Komediowego z Placu Zbawiciela (więcej na temat Klubu Komediowego ). We współpracy z metrowarszawa.pl Teatr Improwizowany Klancyk występem nad Wisłą pt. "Nadwiślańskie zgryzoty warszawiaków" zainauguruje scenę komediową Placu Zabaw. Podczas spektaklu każdy z mieszkańców będzie mógł przedstawić swój problem (wykrzyczeć go w odpowiednim momencie), a improwizatorzy odegrają wymyślaną na bieżąco serię scen, podczas których postarają się znaleźć rozwiązanie. Wydarzenie już w najbliższy piątek o godz. 20:00.

Wcześniej na fan page'u Metrowarszawa odbędzie się konkurs na najciekawsze i najbardziej twórcze rozwiązania problemów nad Wisłą związanych ze śmieciami oraz z toaletami. Czekają atrakcyjne nagrody w postaci biletów do Klubu Komediowego oraz płyt DVD. Czekamy na wasze pomysły!

Więcej o: