Parodia Backstreet Boys w Warszawie. Nakręcili teledysk na pętli autobusowej [WIDEO]

Ta piosenka staje się hitem w sieci. Czterech chłopaków z grupy Na Pełnej Hits parodiuje znane utwory, opowiadające o różnych grupach społecznych. Tym razem wcielili się w kanarów sprawdzających bilety w komunikacji miejskiej. Filmik zamieścił na Facebooku Zarząd Transportu Miejskiego.

Spodobało ci się? Polub nas

"Nieważne gdzie byś wsiadł, jechał skąd, nie ściemniaj mi, tylko bilet wyciągnij" - śpiewają w refrenie chłopaki z Na Pełnej Hits. W tle znana melodia nawiązująca do jednego z największych hitów Backstreet Boys - As Long As You Love Me.

 

Akcja teledysku dzieje się na pętli Szczęśliwice. Do autobusu wsiada młoda dziewczyna. Przypomina Britney Spears - ma kucyki, żuje gumę i nosi podobną do pop-gwiazdy kurtkę. W klipie widać też czterech chłopaków ruszających się i śpiewających niczym panowie z Backstreet Boys. To twórcy tej parodii. Wcielają się w rolę śpiewających kontrolerów. "Nie mów, że Cię kontroluję - sama wiesz, że nie masz bileciku, o nieee. Kasowniki już blokuję, jesteś ma, wyciągaj dokumenty swe" - brzmią słowa przeboju.

Panowie z Na Pełnej Hits na potrzeby ich najnowszej piosenki nazwali się Miesięczny Boys. Jak sami napisali "utwór ma charakter komediowy, jest parodią i nie ma na celu obrażania nikogo".

Piosenka na tyle spodobała się Zarządowi Transportu Miejskiego w Warszawie, że ZTM zamieścił ją na swoim profilu facebookowym .

Poniżej przypominamy wielki hit Backstreet Boys:

 
Więcej o: