Kino letnie Warszawa. Gdzie zobaczysz pierwszy seans pod chmurką w ramach Filmowej Stolicy Lata?

Kino letnie w Warszawie to jedna z najciekawszych atrakcji, z których można skorzystać w stolicy w sezonie. Już lada dzień będziemy mogli prawie codziennie obejrzeć jakiś film pod chmurką. Polecamy zwłaszcza ten - "Grand Budapest Hotel", który zobaczycie już 23 czerwca w ramach Filmowej Stolicy Lata.

Spodobało ci się? Polub nas

Kino letnie w Warszawie to już tradycja. Od kilku lat warszawiacy tłumnie przychodzą ze swoimi kocykami do parków, rozkładają się na zielonej trawie i oglądają największe hity ostatnich lat.

Jedna z największych imprez w ramach kina letniego w Warszawie to Filmowa Stolica Lata. W tym roku Filmowa Stolica odbędzie się już po raz dziesiąty. Pierwszy seans odbędzie się już we wtorek 23 czerwca na Polu Mokotowskim. Będzie to nagrodzony czterema Oscarami film słynnego Wesa Andersona "Grand Budapest Hotel". Organizatorzy informują, że warto być wcześniej, gdyż na terenie imprezy jest ograniczona liczba leżaków.

Grand Budapest HotelGrand Budapest Hotel Kadr z filmu "Grand Budapest Hotel" Wesa Andersona Kadr z filmu "Grand Budapest Hotel" Wesa Andersona

W filmie zobaczymy plejadę gwiazd - rewelacyjny Ralph Fiennes, Adrien Brody, Willem Dafoe, Edward Norton, Jude Law czy Tilda Swinton. Wspaniała scenografia, cudowne zdjęcia, aktorstwo na najwyższym poziomie. Ten film trzeba zobaczyć, choćby po raz kolejny. Dlaczego więc nie pod chmurką?

W Warszawie filmy pod chmurką można również oglądać w ramach: Kina Perła, Pruszkowskiego Kina Letniego , Kina Letniego w centrum Nauki Kopernik czy Kina i Wina (więcej o kinie letnim ).

Więcej o: