Targi Mody w Arkadach Kubickiego - czyli Summer Crush on Hush. Spotkaj się z młodymi projektantami

Już 13 i 14 czerwca odbędzie się Summer Crush on HUSH, czyli targi młodych projektantów. Będzie można spotkać blisko 100 polskich projektantów i marek, przymierzyć najnowsze letnie kolekcje i skorzystać ze specjalnej oferty przygotowanej wyłącznie na HUSH.

Spodobało ci się? Polub nas

HUSH Warsaw to obecnie uznawana za jedną z najlepiej działających platform sprzedaży offline w Polsce. Za powstanie i rozwój "HUSH" odpowiadają dwie koleżanki - Anna Pięta i Magda Korcz. W ciągu zaledwie dwóch lat udało im się zorganizować już kilka edycji targów mody, wśród nich jedną z największych - na Stadionie Narodowym.

- Staramy się z otaczającej nas szarej rzeczywistości skleić coś wartościowego. Selekcja wystawców jest ciężkim zadaniem, ale dzięki niej widzimy, jak bardzo nasi wystawcy odróżniają się na tle reszty rynku - mówiły dziewczyny w rozmowie z MetroWarszawa .

Hush WarsawHush Warsaw K PICTURES K PICTURES

Przyszedł więc czas na letnią edycję targów. Summer Crush on Hush potrwa dwa dni (13 i 14 czerwca), a odbędzie się w Arkadach Kubickiego na Zamku Królewskim. - Pokażemy dużo nowości, obiecujących debiutów i najbardziej popularnych "hushowych" marek. Odwiedzający jak zwykle będą mogli skorzystać z porad stylistek, odwiedzić stoiska "beauty" i powierzyć dzieciaki czułym opiekunkom w strefie zabaw - informują organizatorki.

A teraz najważniejsze. Kogo spodziewać się na targach? Lista wystawców jest długa. Wśród nich znalazły się tacy projektanci i marki jak Maciek Sieradzky, Confashion, Daria Siwiak, Mamapiki, Paulina Ptashnik, Pola Rudnicki, Madox Design czy Risk Made in Warsaw.

Hush WarsawHush Warsaw Szymon Brzóska Szymon Brzóska

Marki 6. Edycji HUSH Warsaw - Summer Crush:

A158 / ACEPHALA/ AGA PRUS/ ALEKSANDRA MARKOWSKA/ ANIMAL KINGDOM/ ANKA KRYSTYNIAK/ ANNA DUDZIŃSKA/ BASIC STATION/ BAWSOME/ BENEVENTO/ BERENIKA CZARNOTA/ BODYMAPS/ BOOSO/ BUSY MONDAY/ CANDY FRIDAY/ CONFASHION/ DARIA SIWIAK/ DIANA JANKIEWICZ/ DELIKATESSEN/ DRESSAP/ ELENA CIUPRINA/ ELFJOY/ EMILIA KOHUT / FEJKIEL/ HAPPY SOCKS/ HARMNNI/ JAROSŁAW EWERT/ JOANNA ORGANIŚCIAK/ JUNE DESIGN/ KARINA KROLAK/ KAS KRYST/ KATARZYNA SOKÓŁ/ KISS THE FROG/ KOMONO POLSKA/ KOSSMANN/ KUBATEK/ KUKUKID/ LA BOBA/ LABRADOR FACTORY/ LANA NGUYEN/ LELUI/ M.CERAN/ MACIEK SIERADZKY/ MADOX DESIGN/ MAMAPIKI/ MESSO/ MOMI-KO/ MONGREI/ MO61/ MUMU/ NOSWEET/ NOWIŃSKA/ NUMER/ ORSKA/ OSTROWSKI DESIGN/ PAULINA PTASHNIK/ POLA RUDNICKI/ RAW/ RILKE/ SI-MI/ SLAVA/ SLEEPLESS IN WARSAW/ SUIT DENMARK/ TAKK/ WEARSO./ WHITE TENT/ WIOLA WOŁCZYŃSKA/ YANKO/ ZAQUAD.

Przestrzenie specjalne: ANIA KUCZYŃSKA/ BALAGAN/ BIELENIA/ BY MY DESIGN/ DREAM NATION/ ELEMENTY/ ENNBOW/ EST BY ES./ FRUIT BIJOUX/ GLOOMY SUNDAY/ JOANNA HAWROT/ JUSTYNA CHRABELSKA/ KAASKAS/ LE PETIT TROU/ LEBRAND/ LOUS/ MOONS VARSOVIE/ RISK MADE IN WARSAW/ RUSH DNM/ ZOFIA CHYLAK.

Targi mody Hush WarsawTargi mody Hush Warsaw materiały prasowe materiały prasowe

Targi rozpoczną się o 11:00 i potrwają - w sobotę do 19:00, w niedzielę do 18:00. Wstęp na targi jest płatny. Dla osób nie posiadających karty kosztuje 10 zł, osoby, które zarejestrują się na kartę w dniu targów zapłacą 5 zł, osoby, które zarejestrują się na kartę do 12 czerwca wejdą za darmo. Podobnie jak posiadacze karty Premium z 2014 roku. Na kartę można się zarejestrować na stronie HUSH Warsaw .

Więcej o: