Piknik "Witaj lato na Bielanach" z koncertem Agnieszki Chylińskiej

Koncert Agnieszki Chylińskiej, strefa zdrowia i sportu, bielański słoń i dyskusja dotycząca projektów zgłoszonych do budżetu partycypacyjnego - to atrakcje pikniku "Witaj lato na Bielanach".

Spodobało ci się? Polub nas

W przyszły weekend dla warszawiaków na Bielanach przygotowano moc atrakcji. Impreza z okazji nadejścia lata rozpocznie się o godz. 14 na terenie przy metrze Słodowiec. Tutaj na miłośników sportu czekać będą, m.in. zajęcia z nordic walking, pokazy sztuk walki, szermierki, siatkówki oraz rugby, zumba kids oraz pokazy taneczne i baletowe.  Z kolei wielbiciele strzelectwa sprawdzą swoje umiejętności na laserowej strzelnicy biathlonowej.

Witaj Lato na Bielanach - wielki piknik rodzinnyWitaj Lato na Bielanach - wielki piknik rodzinny materiały organizatorów materiały organizatorów

W specjalnej strefie zdrowia wykonamy podstawowe badania - sprawdzimy poziom glukozy, ciśnienia, tkanki tłuszczowej oraz komputerowo zbadamy wzrok.

Nie zabraknie także dobrej muzyki. Na rozgrzewkę zaplanowano występ zespołu Manchester (godz. 18).

 

Koncert gwiazdy wieczoru - Agnieszki Chylińskiej rozpocznie się - o godz. 20, a imprezę zakończy pokaz laserowy.

Podczas pikniku będzie też można wziąć udział w dyskusji na temat projektów do Budżetu Partycypacyjnego na Bielanach. Na miejscu pojawi się także fotobudka przerabiająca zdjęcia na magnes na lodówkę.

Więcej o: