Dilerzy nad Wisłą. Znajdziesz ich w krzakach

Pojawią się na plaży przy Poniatówce przy charakterystycznych trzech krzakach marihuany. Co Wy na to?

Spodobało ci się? Polub nas Całe zamieszanie to kampania Fundacji Inspiratornia. Akcja organizowana pod hasłem "Dilerzy wiedzy narkotykowej" poświęcona jest edukacji i profilaktyki dotyczących używania narkotyków. - Nowatorskie, a jednocześnie lekko prowokacyjne formy edukacji fundacji są odpowiedzią na nieskuteczne pogadanki w formie: "nie bierz narkotyków, bo są szkodliwe i złe" - czytamy na profilu Dzielnica Wisła. Partyworkerzy pojawią się na lewym brzegu Wisły, w okolicach Mostu Poniatowskiego w czerwcu i lipcu, w każdą sobotę w godz. 18-22.

Całe zamieszanie to kampania Fundacji Inspiratornia . Akcja organizowana pod hasłem "Dilerzy wiedzy narkotykowej" poświęcona jest edukacji i profilaktyki dotyczących używania narkotyków.- Nowatorskie, a jednocześnie lekko prowokacyjne formy edukacji fundacji są odpowiedzią na nieskuteczne pogadanki w formie: "nie bierz narkotyków, bo są szkodliwe i złe" - czytamy na profilu Dzielnica Wisła .

Partyworkerzy pojawią się na lewym brzegu Wisły, w okolicach Mostu Poniatowskiego w czerwcu i lipcu, w każdą sobotę w godz. 18-22.

Więcej o: