Na Wiśle pojawi się wielka, pływająca scena! H&M Loves Music Warsaw już od 5 czerwca

- Przez kolejne 4 tygodnie, na pływającej scenie, która przybijać będzie do brzegów Wisły, zagoszczą polscy i zagraniczni artyści - zapowiadają organizatorzy H&M Loves Music Warsaw.

Spodobało ci się? Polub nas

- Chcieliśmy zorganizować wydarzenie, jakiego jeszcze w Warszawie nie było - zaskakujące, na dużą skalę. Wierzymy, że nadwiślańskie kluby mają wciąż ogromny potencjał i warto być latem właśnie tam - stąd pomysł na lokalizację. Jednocześnie, wolimy pozostawić po sobie pewne uczucie niedosytu, więc projekt trwa tylko 4 tygodnie - mówią organizatorzy.

Scena ruszy już 5 czerwca - czytamy na profilu Muzic is . Będzie zlokalizowana na przemian w okolicy klubów Pomost 511 i Temat Rzeka. Scena będzie działać do początku lipca.

- W piątkowe i sobotnie wieczory rozbrzmiewać tu będą dźwięki serwowane zarówno przez światowe gwiazdy, jak i znanych polskich artystów. Dzięki wyjątkowej architekturze i lokalizacji sceny, czerwcowe imprezy w stolicy połączą atmosferę klubowego szaleństwa z wakacyjnymi imprezami na plaży - podkreśla organizator projektu H&M Loves Music Warsaw.

H&M Loves Music WarsawH&M Loves Music Warsaw materiały prasowe materiały prasowe

Każdego dnia na scenie wystąpi inny artysta. Wśród zaproszonych gwiazd znaleźli się, m.in. Natalia Przybysz, Wojtek Mazolewski, KAMP!, The Dumplings, Vanilla Ace, Robosonic, Gnucci, Riva Starr, Last Robots, Ex Boyfriends, Bartek Winczewski, Miko Czajkowski, Dudekk, DJ Kuvau i wielu innych. Wszystkie koncerty będą za darmo.

A oto program wydarzeń:

Pływająca scena H&MPływająca scena H&M materiały prasowe materiały prasowe

 
Więcej o: