Niemowlak dzik porzucony w lesie, walczy o życie

Ma dwa tygodnie i na imię fajter, bo lekarze walczą o jego zdrowie. Maluch prawdopodobnie został porzucony przez dziki z powodu choroby.

Spodobało ci się? Polub nas

Zwierzątko zostało znalezione w piątek na pograniczu lasu w Warszawie. Leżał bez życia na kupce siana.- Dobrzy ludzie zadzwonili do nas i poprosili o pomoc - tłumaczy Fundacja Azylu pod Psim Aniołem . I dodaje, że Fajter znajduje się teraz pod opieką weterynarza. I nie jest dobrze, póki co warchlak nie nabiera sił.

dzik niemowlak jest pod opieką Fundacji Azylu pod Psim Aniołemdzik niemowlak jest pod opieką Fundacji Azylu pod Psim Aniołem Fundacja Azylu pod Psim Aniołem Fundacja Azylu pod Psim Aniołem

dzik niemowlak jest pod opieką Fundacji Azylu pod Psim Aniołemdzik niemowlak jest pod opieką Fundacji Azylu pod Psim Aniołem Fundacja Azylu pod Psim Aniołem

Fundacja Azylu pod Psim Aniołem

Jak przypuszczają weterynarze maluch prawdopodobnie został porzucony przez dziki z powodu choroby. Jeśli uda się go uratować, trafi do przytuliska ratującego życie i zdrowie dzikich zwierząt, gdzie będzie przyzwyczajany do życia na wolności.

Więcej o: