Gwiazdy Top Gear znowu w Warszawie. Clarksona, Hammonda i Maya spotkasz na Narodowym

VERVA Street Racing, największe motoryzacyjne show w Europie Środkowo-Wschodniej, wraca do Warszawy. Szósta edycja wydarzenia odbędzie się 24 października. Wezmą w niej udział legendarni brytyjscy prezenterzy popularnego programu Top Gear - Jeremy Clarkson, Richard Hammond i James May.

Spodobało ci się? Polub nas

Szybkie i drogie super auta, niewiarygodne pokazy kaskaderskie, eksplozje i oczywiście poczucie humoru prowadzących - tak w skrócie zapowiada się pełen atrakcji motoryzacyjny spektakl. Jeremy Clarkson, Richard Hammond i James May jesienią zaprezentują w Warszawie nowy program.

 

- Polska widownia pokochała trójkę Brytyjczyków, która gościła już na VERVA Street Racing przed dwoma laty. Myślę, że ze wzajemnością, dlatego tym bardziej cieszymy się, że będziemy ich gościć na Stadionie Narodowym po raz kolejny - mówi Leszek Kurnicki z PKN ORLEN. - Również w tym roku na wszystkich fanów motoryzacji czekać będzie widowisko na najwyższym poziomie. Sprowadzimy wyjątkowe maszyny i gwiazdy sportu. Planujemy wiele atrakcji, których szczegóły będziemy stopniowo zdradzać w najbliższym czasie - dodaje.

Fot. materiały prasowe Fot. materiały prasowe

Tradycyjnie dzień z VERVA Street Racing rozpocznie się od Pit Party, zlokalizowanego na zewnętrznej promenadzie Stadionu Narodowego, gdzie na miłośników motoryzacji będą czekać wyczynowe auta różnych kategorii. Wieczór otworzą pokazy możliwości ekstremalnych pojazdów, z czołowymi kierowcami świata za kółkiem. Następnie płytę Stadionu Narodowego opanuje słynne trio, by zaprezentować widowisko Clarkson, Hammond & May Live.

Fot. materiały prasowe Fot. materiały prasowe

"My nic nie umiemy"

Jak panowie wspominają swój ostatni występ w Warszawie z 2013 roku?

- Występowaliśmy przed 60-tysięczną widownią i to dopiero były emocje. W występach na żywo uwielbiamy to, że nie można nic poprawić - mówi Richard Hammond . - Dzięki gościnnym występom możemy poczuć się jak gwiazdy rocka. Tyle, że gwiazda rocka umie grać na jakimś instrumencie, a my nic nie umiemy. Cała nasza trójka przegrywa każdy wyścig. I to jest dopiero osiągnięcie - dodaje Jeremy Clarkson . - Widownia czeka w napięciu, myśląc, że na pewno coś pójdzie nie tak, bo zawsze nam coś nie wychodzi, z nadzieją, że i tym razem nie wyjdzie. I się nie myli.

James May dorzuca: - Wcześniej dawaliśmy tylko jeden występ i tak też będzie tym razem, mamy więc tylko jedną szansę, żeby wszystko poszło dobrze. Występowanie na żywo to coś niepowtarzalnego. Podczas nagrań telewizyjnych myślimy: w razie czego się wytnie. Podczas występu na żywo wszystko widać i słychać, musi się udać za pierwszym razem. Widownia wybaczy drobne potknięcia, ale mimo wpadek trzeba grać dalej. Jest w tym element ryzyka i coś podniecającego.

Fot. materiały prasowe Fot. materiały prasowe

Ile kosztują bilety?

Bilety będzie można kupić już od środy (13 maja) za pośrednictwem sieci sprzedaży eBilet.pl oraz w salonach Empik na terenie całego kraju. Ceny biletów zależą od miejsca, które zajmiemy na Stadionie Narodowym. Najtańsze kupimy za 129 złotych. W sprzedaży są także bilety za 159 i 249 zł. Bilety dla dzieci w wieku od 4 do 12 lat są tańsze o 20%. W sprzedaży będą dostępne również wejściówki do specjalnej strefy VIP GOLD w cenie 999 złotych.

Dla osób niepełnosprawnych poruszających się na wózkach inwalidzkich bilety kosztują 99 złotych.

Co ważne, ceny biletów nie obejmują wstępu na Pit Party. Dodatkową wejściówkę można nabyć za 29 złotych.

Więcej o: