Orange Warsaw Festival rozpocznie się na dachu Dworca PKP Warszawa Śródmieście

15 maja 2015 roku od godz. 15, wszyscy ci, którzy znajdą się w centrum Warszawy będą mieli okazję posłuchać rockowego koncertu. I to nie w byle jakim miejscu, bo na dachu Dworca PKP Warszawa Śródmieście. To przedsmak Orange Warsaw Festival.

Spodobało ci się? Polub nas

Już w przyszłym tygodniu w centrum Warszawy powstanie mini-miasteczko festiwalowe Orange Warsaw Festival oraz odbędzie się koncert zespołu Terrific Sunday. Wszystko w celu zachęcenia warszawiaków do udziału w Orange Warsaw Festival, który odbędzie się w dniach od 12 do 14 czerwca na Torze Wyścigów Konnych Służewiec.

 

Co ciekawe, artyści nie wystąpią na scenie, ale na dachu Dworca PKP Śródmieście. To już nie pierwszy raz kiedy PKP podejmuje takie wyzwanie i udostępnia dach dworcowy na imprezę muzyczną, która wypełnia miejską przestrzeń. - Dworce kolejowe, oprócz funkcji komunikacyjnej, coraz częściej stają się ciekawym miejscem spotkań kulturalnych. Współpraca z Orange Warsaw Festival to niepowtarzalna okazja dla pasażerów, aby poczuli festiwalową atmosferę. Jesteśmy przekonani, że impreza na dachu dworca PKP Warszawa Śródmieście będzie początkiem długotrwałej przyjaźni pomiędzy PKP i Orange Warsaw Festival - mówi Katarzyna Mazurkiewicz, Rzecznik Prasowy PKP S.A.

Oprócz koncertu Terrific Sunday, można się spodziewać również food trucków. Impreza rozpocznie się o godzinie 15:00, koncert zaplanowany jest na godzinę 20:00. Wstęp wolny.

Orange Warsaw FestivalOrange Warsaw Festival materiały prasowe materiały prasowe

I trochę o samym zespole - Terrific Sunday to poznański kwartet grający od marca 2013 roku. Artyści inspirują się szeroko pojętą muzyką niezależną. Wypadkową doświadczeń i inspiracji chłopaków są dwie EP-ki: Terrific Sunday EP oraz Tonight EP, które zespół wydał własnym sumptem i sam dystrybuował w sieci.

Orange Warsaw Festival 2015 odbędzie się w dniach od 12 do 14 czerwca na TorzeWyścigów Konnych Służewiec. Festiwal potrwa 3 dni, a na 3 scenach wystąpi 49 wykonawców. Dotychczas ogłoszeni wykonawcy to Muse, The Chemical Brothers, Incubus, NoelGallagher's High Flying Birds, Bastille, Mark Ronson (DJ Set), Hey, Metronomy, FKA twigs,Nosowska, Big Sean, Paloma Faith, Crystal Fighters, Parkway Drive, Papa Roach, ThreeDays Grace, Asking Alexandria, Afromental, Mela Koteluk, Maria Peszek, MolestaEwenement, Łąki Łan, Gooral, Palma Violets, Wolf Alice, Sheppard, Kamp!, Benjamin Clementine, Bokka, Kari, Kadebostany, Birth of Joy, Carrion, Coria, Cosovel, We Darw A,Baasch, Lari Lu, K Bleax oraz Zagi.

W sprzedaży są zarówno karnety jak i bilety jednodniowe. Każdy klient Orange może kupićmaksymalnie 2 karnety lub 2 bilety jednodniowe w kategoriach GA, GA (D) i GA (KIDS) zezniżką 15%.

Bilety można kupić na www.orangewarsawfestival.pl/bilety i www.eventim.pl oraz w siecistacjonarnych punktów sprzedaży Eventim.

Więcej o: