250 groszy - tyle zapłacisz za bilet do teatru. Znane są już tytuły spektakli

Kilkanaście stołecznych teatrów zagra 23 maja spektakle w specjalnej cenie - 2,5 zł. Wśród nich znajdą się najgłośniejsze i najpopularniejsze tytuły ostatnich sezonów.

Spodobało ci się? Polub nas

W ramach akcji "Bilet za 250 groszy" zaprezentowane zostaną spektakle, które cieszyły się w ostatnich sezonach bardzo dużą popularnością. Wejściówki za 250 groszy będzie można kupić, m.in. na przedstawienia Teatru Muzycznego Roma czy Teatru Komedia.

Widzowie zobaczą również spektakle głośno komentowane i te, które są polską wizytówką międzynarodowych festiwali. Teatr Narodowy zaprosi widzów na "Tango" w reż. Jerzego Jarockiego, a TR Warszawa oraz Nowy Teatr w Warszawie wystawią "Anioły w Ameryce" Krzysztofa Warlikowskiego.

Na dwie sceny zaprosi Teatr Studio, który pokaże "Utalentowanego Pana Ripleya" (reż. Radosław Rychcik) i "Oniegina" (reż. Irena Jun). Do Teatru Polskiego wybrać będzie się można na "Króla Leara" (reż. Jacques Lassalle) w roli głównej z Andrzejem Sewerynem. Teatr Współczesny zaprasza na "Hamleta" (w reż. Maciej Englert), a Teatr Ateneum na "Tramwaj zwany pożądaniem" (reż. Bogusław Linda).

Pojawią się także propozycje dla dzieci - w akcji wezmą udział teatry: Guliwer oraz Lalka.

Akcja jest częścią obchodów jubileuszu "250 lecia Teatru Publicznego w Polsce". Sprzedaż biletów ruszy 11 maja i będzie prowadzona tylko w kasach teatrów. Pełną listę spektakli znajdziesz na stronie  www.250teatr.pl

W ramach akcji "Bilet za 250 groszy" zaprezentowane zostaną spektakle, które cieszyły się w ostatnich sezonach bardzo dużą popularnością. Wejściówki za 250 groszy będzie można kupić między innymi na przedstawienia warszawskiego Teatru Muzycznego Roma czy Teatru Komedia. Pojawi się także wiele propozycji dla dzieci - w akcji wezmą udział m.in. łódzkie teatry Pinokio i Arlekin, Wrocławski Teatr Lalek i warszawskie: Guliwer oraz Lalka.

Widzowie zobaczą również spektakle głośno komentowane i te, które są polską wizytówką międzynarodowych festiwali. Wspomniany Teatr Narodowy chce zaprosić widzów m.in. na "Tango" w reżyserii Jerzego Jarockiego a TR Warszawa oraz Nowy Teatr w Warszawie wystawią "Anioły w Ameryce" w reżyserii Krzysztofa Warlikowskiego.

Więcej o: