Pomazane ściany budynków na Muranowie. (Anty)reklama sklepu

Internauci są oburzeni. Odnowione elewacje bloków na Muranowie zostały pomazane reklamą sklepu z odzieżą. ?To co zrobiliście to nie żaden street art, tylko prymitywny wandalizm i nachalna reklama? - napisał jeden z fejsbukowiczów na ich profilu.

Spodobało ci się? Polub nas

"Pół Muranowa zostało zniszczone wrzutami reklamującymi sklep (...). Czasami na świeżo odnowionych elewacjach. Tych co uważają to za wioskę zachęcam do wystawienia oceny na ich fanpage'u. Zajmie 2 sekundy a może przemówi" - napisał na swoim Facebooku jeden z internautów, a wpis szybko rozprzestrzenił się po sieci.

Pomazana elewacja budynku na MuranowiePomazana elewacja budynku na Muranowie Fot. zdjęcie dzięki uprzejmości autorki Pomazana elewacja budynku przy ul. Nowolipki, fot. mieszkanka Muranowa

Na zamieszczonych zdjęciach widać jak na ścianach budynków m.in. przy ul. Nowolipki wymazano nazwę sklepu i jego adres internetowy. W sieci od razu pojawiły się potępiające wpisy Oto niektóre z nich:

* "Jesteście burakami. To co zrobiliście to nie żaden street art, tylko prymitywny wandalizm i nachalna reklama. Jak można dla paru groszy niszczyć własne miasto?"

* "Frajerstwo totalne. Czy u Was pracuje gimbaza na umowę o dzieło? Jest milion innych sposobów na promocję, a Wy wybraliście najgorszy z możliwych. Syf, kiła i mogiła."

* "Wasza wandalska działalność jest tak słaba, że aż żałosna. Gąbka, szczotka i zmywać te wypociny z domów Muranowa."

* "No powiem szczerze, jak lubuje się w muralach i graffiti tak ta akcja jest słaba i przysporzy wam więcej przeciwników niż zwolenników."

Pomazana elewacja budynku na MuranowiePomazana elewacja budynku na Muranowie Fot. Patryk Książek Pomazana elewacja budynku na Muranowie, fot. Patryk Książek

To są fragmenty opinii internautów pochodzące z

profilu fejsbukowego

reklamującego się sklepu. Jego przedstawiciele dotąd nie zareagowali. Próbowaliśmy się z nimi skontaktować. Na razie bezskutecznie.

Więcej o: