Serial "Słoiki" już od 7 marca w telewizji Polsat. "To będzie hit" - mówią twórcy. Zdradzamy fabułę pierwszego odcinka

Już 7 marca o godzinie 17:45 premiera pierwszego odcinka najnowszego serialu telewizji Polsat. "Serial "Słoiki" to będzie coś oryginalnego i całkiem nowego" - mówią jego twórcy. Ich zdaniem najnowszy program telewizji Polsat może stać się hitem, nawet większym niż program "Rolnik szuka żony".

Serial "Słoiki" to kolejny, po "Pielęgniarkach" serial typu docu, który już wkrótce będzie można obejrzeć na antenie Telewizji Polsat. Każdy odcinek będzie zamkniętą całością. Jego głównym bohaterem będzie tytułowy słoik , czyli osoba z innej miejscowości niż Warszawa, która z różnych powodów przyjeżdża do stolicy i stara się ułożyć sobie w niej życie.

Zobacz wideo

Łatwo się domyślić, że tytułowe słoiki będą borykać się z różnymi problemami związanymi z mieszkaniem w dużej miejscowości. Niektóre historie są naprawdę dramatyczne, o czym można przeczytać w naszym wywiadzie z twórcami serialu "Słoiki". (Więcej na ten temat znajdziecie TUTAJ ). A w sobotę 7 marca premiera serialu. Czego się spodziewać?

Pierwszy odcinek serialu "Słoiki" wprowadzi widza w świat korporacyjnych intryg. Głównym bohaterem jest chłopak, który już od jakiegoś czasu pracuje w warszawskiej korporacji i odnosi w niej pierwsze, większe sukcesy. Imponuje mu jednocześnie atrakcyjna, dużo starsza szefowa. Kobieta szybko dostrzega zainteresowanie ze strony młodego, ambitnego pracownika. Postanawia go uwieść. Szybko staje się on dla niej jednorazową, smaczną przekąską na kolację, która kończy się śniadaniem w łóżku.

Serial 'Słoiki' w telewizji PolsatSerial "Słoiki" w telewizji Polsat Serial "Słoiki" w telewizji Polsat/ materiały prasowe Serial "Słoiki" w telewizji Polsat/ materiały prasowe

"On - ambitny chłopak ze wsi, ona - wielkomiejska singielka, która pije tylko dobre, czerwone wino i kocha nocne życie. Taki związek musi być wybuchowy" - zapowiadają odcinek twórcy serialu "Słoiki".

Za reżyserię serialu "Słoiki" odpowiadają m.in. Krzysztof Kalisiak i Aleksander Gawek, a autorami scenariusza są m.in. Jacek Kuras, Alicja Janicka, Borys Szulc, Marta Lase oraz Natalia Pawłowicz. Pomysłodawcą serialu jest z kolei Mateusz Straus.

Więcej o: