Styliści, asystenci zakupowi oraz strefa dla dzieci. Czyli - strefa ZEN w Arkadii na czas wyprzedażowego szaleństwa

14 stycznia w Arkadii rusza akcja ?Unexpected sales. Arkadyjska strefa Zen?. Do 17 stycznia w holu głównym centrum handlowego będzie można zrelaksować się podczas trwających jeszcze wyprzedaży - posłuchać, muzyki, pograć w grę, porozmawiać ze stylistami oraz asystentami zakupowymi. Dodatkowo w sobotę odbędą się konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Raptem skończył się gorący czas na kupowanie prezentów świątecznych, a już ruszyły wyprzedaże. Z jednej strony - rewelacyjna okazja, by kupić wymarzoną torebkę lub płaszcz nawet o połowę taniej, z drugiej - perspektywa spędzenia swojego cennego czasu wolnego na czynności, która w większości przypadków kończy się niekontrolowaną irytacją i wszechogarniającym zmęczeniem.

Świadomi skutków ubocznych wyprzedażowego szaleństwa, przedstawiciele centrum handlowego Arkadia postanowili zapewnić swoim klientom przestrzeń wolną od stresu. W holu głównym galerii handlowej stworzyli strefę Zen, w której w przerwie między jedną rundą po sklepach a drugą, będzie można między innymi odpocząć, posłuchać muzyki relaksacyjnej oraz obejrzeć odprężający film.

Arkadia strefa ZenArkadia strefa Zen materiały prasowe materiały prasowe

- Siła Zen, spokój i relaks - to wszystko nie kojarzy się nikomu z szaleństwem wyprzedażowym, dlatego właśnie takie doznania zapewnimy w Arkadyjskiej strefie Zen w ramach akcji Unexpected sales - mówi Monika Lewczuk-Kuropaś, rzecznik prasowy Arkadii.

Strefa rusza 14 stycznia o godzinie 17:00 i potrwa aż do niedzieli do godziny 19:00 (w dni powszednie działać będzie między 17:00 a 20:00, a w weekend między 13:00 a 19:00). Na spragnionych chwili oddechu klientów będą czekać różne atrakcje.

- Arkadyjska strefa Zen będzie wyposażona w interaktywną strefę rozrywkową, w której będzie można zagrać w odprężającą interaktywną grę na konsolę Xbox 360 (naraz mogą w nią grać 4 osoby) - mówi Monika Lewczuk-Kuropaś. - Klienci będą mogli ponadto na miejscu, bez potrzeby wcześniejszego zapisu, skorzystać ze wszystkich usług premium: porad stylistów, szafiarki, pomocy asystentów zakupowych oraz bezpłatnej wypożyczalni książeczek i gier dla dzieci - dodaje.

W strefie Zen swoje usługi będzie świadczyć troje stylistów. - Są to osoby, które na co dzień świadczą bezpłatną usługę stylizacyjną dla lojalnych klientów Arkadii. Będzie można ich zapytać o wszystko, co jest związane z modą i poradami stylizacyjnymi, najnowszymi trendami. Doskonale znają oni również ofertę sklepów znajdujących się w Arkadii - mówi Monika Lewczuk-Kuropaś.

Arkadia Strefa ZenArkadia Strefa Zen materiały prasowe materiały prasowe

Ponadto w sobotę 16 stycznia, w przestrzeni strefy Zen zorganizowane będą konkursy z nagrodami ufundowanymi przez iSpot. - Nagrodą główną są słuchawki Urbanears Humlan, wśród innych nagród znalazły się słuchawki Fit Active, zewnętrzna bateria do ładowania urządzeń przenośnych Powerbank czy urządzenia do robienia selfie w formie obudowy do iPhone 6 - wymienia Monika Lewczuk-Kuropaś.

Jak informuje Monika Lewczuk-Kuropaś, Arkadyjska strefa Zen będzie dostępna dla wszystkich klientów, którzy okażą paragon na łączną kwotę min. 50 zł za zakupy z danego dnia z Arkadii z wyłączeniem hipermarketu Carrefour i Leroy Merlin. - Strefa usług premium przeznaczona zostanie jedynie dla lojalnych Klientów - informuje organizatorka. - Kartę Stałego Klienta można bezpłatnie wyrobić w Recepcji znajdującej się holu głównym - dodaje.

Więcej o: