Zimowy zlot food trucków, produkty i wyroby ponad 300 projektantów! Wszystko - na zwolnionych obrotach. Targi Slow Weekend w Soho Factory

Już 13-14 grudnia wielkie święto biznesów opartych na lokalności, unikalności, indywidualnym podejściu do produktu i klienta oraz ekologii, czyli Targi Slow Weekend w Soho Factory. Będzie smacznie, zdrowo i przede wszystkim - na zwolnionych obrotach.

Targi Slow WeekendTargi Slow Weekend materiały prasowe

materiały prasowe

Lokalnie, Zdrowo, Mądrze. Takie hasło towarzyszyć będzie grudniowej edycji warszawskiego Slow Weekendu. Jak piszą organizatorzy, targi to świetna okazja dla twórców, projektantów, producentów i sprzedawców tworzących w zgodzie z zasadami "slow", a także DIY (zrób to sam), żeby pokazać swoje wyroby, projekty i produkty szerokiemu odbiorcy bez pośredników, jakimi są sieci handlowe czy portale sprzedażowe.

Slow WeekendSlow Weekend materiały prasowe materiały prasowe

Targi Slow Weekend mają również na celu przekonanie szerokiego odbiorcy do nowego sposobu konsumpcji i nowej jakości zakupów. Bo slow food, slow fashion i slow design to zdaniem organizatorów imprezy już nie chwilowy trend, ale po prostu - styl życia, oparty na świadomych wyborach, życiu zgodnie z własnymi marzeniami, możliwościami i przede wszystkim bez frustracji.

Slow WeekendSlow Weekend materiały prasowe materiały prasowe

Targi odbędą się w Soho Factory na ulicy Mińskiej 25. Według organizatorów to idealna przestrzeń na tego typu eventy ze względu na swoją wielkość i elastyczność. W Soho Factory zorganizowane zostaną strefy odpowiadające różnym dziedzinom "slow". I tak, w strefie Slow Fashion prezentowana będzie odzież, biżuteria oraz dodatki dla kobiet, mężczyzn i młodzieży (wśród wystawców między innymi: Kozacki Mops, Fanaberia Bijou, mint and pepper, Kozacki Mops, Fanaberia Bijou, mint and pepper, SMILI, Bucle, KABAK, Sistu, Madeleine Jewelry, Larimar), w strefie Slow Design - meble oraz artykuły wyposażenia wnętrz (np. BLIK, DOT biżuteria dla mebli, LULU DESIGN, MIA HOME, TERRAMOJA, ROBIMY STOŁY, THATWAY, JUICY COLORS, TABANNA), a w strefie Slow Food produkty lokalnych producentów żywności i napojów lub lokali gastronomicznych (np. Pieczone kasztany, Good Mood Honey, Ottomaska Pokusa, Być może..., Rajman, Oliwnygaj.eu, Ocoo, Pasieka Krzemyk, Maison du Ble, Smart and food).

Slow WeekendSlow Weekend materiały prasowe materiały prasowe

Do Soho Factory zjadą się również food trucki. Będzie to pierwszy zimowy zlot foodtrucków w Polsce. Podczas Slow Weekendu będzie można zatem zrobić świąteczne zakupy, jak również się zrelaksować, zjeść coś smacznego oraz zadbać o ciało. W strefie Beauty działać będzie stylista fryzur, który doradzi, jak uczesać włosy na imprezę sylwestrową, z kolei w strefie Sport odbywać się będą ćwiczenia jogi oraz fitness. Będzie można również oddać się przyjemnemu masażowi lub poradzić się w kwestii problemów z kręgosłupem.

Współorganizatorem wydarzenia jest projekt Żarcie na Kółkach oraz klub Hocki Klocki / nad Wisłą, który odpowiadać będzie za strefę barowo-muzyczną wydarzenia. Hitem, który zagości na barach podczas Slow Weekend będą autorskie drinki z cukierków i świeżych owoców.

Więcej o: