W tym budynku są mikroskopijne kawalerki. Najmniejsza ma 8,5 m kw. Ceny przyprawiają o zawrót głowy

Na warszawskim Targówku przy ulicy Gościeradowskiej stoi budynek, w którym znajdziemy tylko mikroskopijne mieszkania. Jedno z nich ma zaledwie 8,5 m kw.

Informacji o nieruchomości jak na lekarstwo. Wiadomo, że budynek od wielu lat popadał w coraz większą ruinę. W końcu pojawił się inwestor, który przeprowadził generalny remont i urządził lokale z myślą o studentach.

Część mikrokawalerek zajętych jest przez studentów z wymiany zagranicznej Akademii Leona Koźmińskiego. Ponadto pojedyncze lokale są udostępniane na popularnych serwisach bookingowych, ale możliwy jest również wynajem na rynku komercyjnym.

Aktualnie w serwisach ogłoszeniowych pojawiły się trzy ogłoszenia mikrokawalerek o metrażu 8,5 m kw., 12 i 16 m kw, za które miesięcznie zapłacimy odpowiednio (razem z czynszem i mediami): 900 złotych, 1500 i 1550 złotych.

Po najmniejszej kawalerce niewiele można się spodziewać. Tuż na wejściu po prawej stronie wieszak na ubrania, a po lewej brodzik i klozet, oddzielone zasłoną prysznicową. Tuż obok krzesło, niewielki stolik i tapczan.

Więcej o: