Bar Warszawa znika po 7 latach. "Czas shot barów się kończy" - mówi Jerzy Kamiński

Bar Warszawa znika ze stolicy. Po kilku świetnych latach podjęto decyzję, że lokal zostanie zamknięty. - Trzeba wiedzieć, kiedy ze sceny zejść niepokonanym - mówi nam Jerzy Kamiński, właściciel.

Bar Warszawa był jednym z chętniej odwiedzanych lokali na Krakowskim Przedmieściu 79. Serwowano tam drinki, dania i organizowano imprezy w iście warszawskim klimacie. 

Niestety, bar będzie można odwiedzić już tylko do końca sierpnia. 

Bar Warszawa zamknięty

Po 7 świetnych latach zdecydowano, że Bar Warszawa zniknie z ciągu knajpek na Trakcie Królewskim. 

Cytując klasyka rocka, trzeba wiedzieć, kiedy ze sceny zejść niepokonanym - mówi znany restaurator Jerzy Kamiński w rozmowie z Metrowarszawa.pl.

Jerzy Kamiński jest właścicielem Baru Warszawa, ale zarządza nim jednak spółka, której zarząd podjął taką decyzję. Lokal będzie działał jeszcze tylko do przełomu sierpnia i września.

Czas shot barów się już kończy. Warszawska publiczność gastronomiczna oczekuje innych propozycji - tłumaczy.

A co dalej? Jerzy Kamiński nie chce jeszcze zdradzać, co pojawi się zamiast Baru Warszawa. Nie obiecuje również, że coś pojawi się w tej samej lokalizacji. Zapewnia jednak, że zaproponuje warszawiakom coś nowego, co pokochają. 

Gdzie zjeść najlepsze pierogi? Krytyka Kulinarna: "Znaleźć w Warszawie dobre pierogi, to jak szukać igły w stogu siana" [PRZEGLĄD]

Więcej o: