Świętuj premierę drugiej części "Mamma Mia!" w Złotych Tarasach. Do wygrania 2-osobowa wycieczka do Grecji

Warszawa już w najbliższą sobotę będzie świętowała premierę drugiej części hitu kinowego "Mamma Mia!". W Złotych Tarasach odbędzie się wielka, grecka feta.

"Mamma Mia! Here We Go Again", czyli druga część popularnego musicalu wchodzi do kin już 27 lipca. W Warszawie świętowanie zacznie się jednak już w najbliższą sobotę. 

W Złotych Tarasach na fanów "Mamma Mia!" będą czekali wyjątkowi goście, muzyka na żywo, taniec, moda i nieśmiertelne przeboje ABBY. Będzie również konkurs muzyczny, w którym główną nagrodą będzie wycieczka do słonecznej Grecji. 

Mamma Mia! w Złotych Tarasach

Fani kultowego musicalu muszą odwiedzić Złote Tarasy w sobotę 21 lipca. Impreza będzie trwała od godz. 12 do 16, a poprowadzi ją dziennikarz TVN, Mateusz Hładki,

W programie:

Grecka kuchnia słynie z bogactwa ziół, najlepszej i najzdrowszej oliwy z oliwek, pysznych serów, znakomitych owoców i warzyw. I do takiej kuchni zapraszamy! Przed nami spotkanie z Beatą Śniechowską, zwyciężczynią drugiej edycji programu MasterChef oraz Damianem Sobkiem, gwiazdą programu MasterChef, którzy zabiorą nas wprost do greckiej kuchni à la Mamma Mia! (co godzinę od godz. 13)

Spotkanie z aktorką i dziennikarką Anną Wędzikowską, która podzieli się z nami wrażeniami ze światowej premiery „Mamma Mia! Here We Go Again”, zdradzi plotki z planu, opowie o kulisach powstania filmu oraz o gwiazdach (godz. 12:15).

Nie wiesz, co założyć na siebie, by poczuć się jak gwiazdy „Mamma Mia! Here We Go Again”? Zapraszamy na spotkania z Mają Sablewską, która przedstawi trzy wyjątkowe stylizacje: „DANCING QUEEN”, „MONEY, MONEY, MONEY” oraz „SUMMER NIGHT CITY” (godz. 14:15).

Magiczny świat „Mamma Mia!” to przed wszystkim piosenki, a więc nie może ich zabraknąć! Zapraszamy na koncert młodej, utalentowanej, energetycznej gwiazdy, zwyciężczyni pierwszej edycji The Voice Kids – Roksany Węgiel (godz. 15:15) oraz popularnego zespołu rozśpiewanych nastolatek z MY3! (godz. 13:15)

Podczas imprezy nie zabraknie również konkursów. W pierwszym uczestnicy wybrani z publiczności będą musieli odgadnąć tytuł przeboju ABBY po kilku nutach. Do wygrania - dwuosobowe wycieczki do Grecji (co godzinę od 12:30). To jednak nie wszystko do wygrania będą jeszcze gadżety filmowe, zaproszenia na uroczystą premierę filmu oraz płyta – ścieżka dźwiękowa do filmu „Mamma Mia! Here We Go Again”!

Przez cały czas trwania spotkań stylistki Złotych Tarasów będą udzielać bezpłatnych porad na temat mody i stylu.

~

Druga część świętowania premiery "Mamma Mia! Here We Go Again" odbędzie się tydzień później - 28 lipca. W Złotych Tarasach będzie się kolejne greckie spotkanie à la Mamma Mia!

Ponownie będzie można liczyć na mnóstwo zabawy, muzyki, konkursów z nagrodami oraz wyjątkowych gości: Jessicę Mercedes, Teo Vafidisa, Damiana Kordasa, Natalię Paździor (MasterChef). Będzie także koncerty - wystąpią Antek Smykiewicz i Saszan.

Więcej o: