Kino letnie 2018. Warszawa ogląda filmy w plenerze. Gdzie w weekend będą pokazy filmów?

Kina letnie w Warszawie mają przygotowany ciekawy i bogaty repertuar na najbliższy weekend. W dodatku zapowiada się, że ładna pogoda. Gdzie w Warszawie będą wyświetlane filmy w weekend: 6-8 lipca?

Kina plenerowe działają w całej Warszawie. Zobacz, gdzie w najbliższy weekend można wybrać się na seans kinowy pod chmurką.

Kino letnie Warszawa: 6 lipca (piątek)

Noc żywych trupów

W ramach Kina Perły będzie można obejrzeć klasyk horroru - film o tym, jak wyglądałby świat, gdyby opanowały go zombie. 

Park Skaryszewski (Praga-Południe), godz. 21:00

Sól Ziemi

Nagrodzony Cezarem i nominowany do Oscara film dokumentalny w reż. Juliano Ribeiro Salgado oraz Wim Wendersa. To obraz świata pokazanego przez pryzmat dramatycznych zmian.

Centrum Nauki Kopernik, godz. 21:00

Ostatnie tango

W ramach Kina Perła będzie można zobaczyć także dokument o życiu i historii miłości najsłynniejszej pary tanga argentyńskiego: Maríi Nieves Regi i Juana Carlos Copes.

Park Skaryszewski. godz. 21:00

Mad Max: Na drodze gniewu

Kolejna część legendarnej serii. Tym razem Max przyłącza się do grupy uciekinierek z Cytadeli - osady rządzonej przez Wiecznego Joe. Tyran wraz ze swoją bandą rusza za nimi w pościg.

FINA (ul. Wałbrzyska 3/5), godz. 21:30

Sposób na teściową

Komedia z Jennifer Lopez i Jane Fondą w rolach głównych. Młoda kobieta poznaje mężczyznę swoich marzeń, niestety, na drodze staje jej... jego matka. Kobiety bez ceregieli zaczną rywalizację.

Park Czechowicki, godz. 21:45

Sully

Clint Eastwood jako reżyser i Tom Hanks jako główny bohater - tytułowy Chesley "Sully" Sullenberger. Kapitan ląduje uszkodzonym samolotem na rzece Hudson, ratując życie wielu osób. Wkrótce rozpoczyna się jednak śledztwo mogące zniszczyć jego karierę.

Park Henrykowski, godz. 21:45

Pretty Woman

Biznesmen płaci prostytutce za tydzień spędzony w jej towarzystwie - kto by pomyślał, że to przepis na komedię romantyczną wszech czasów? W rolach głównych JuliaRoberts i Richard Gere. 

Park Szymański, godz. 21:00

Nice Guys. Równi goście

Los Angeles, lata 70. Podczas śledztwa dotyczącego zaginionej aktorki porno, para prywatnych detektywów wpada na trop dużego spisku. W rolach głównych gwiazdy: Russell Crowe i Ryan Gosling.

teren przy Ochotniczej Straży Pożarnej, ul. W. Raczkiewicza 31, godz. 21:30

Kino letnie Warszawa: 7 lipca (sobota)

Czym chata bogata

Bogaty francuski pisarz zupełnie przez przypadek podczas programu telewizyjnego zaprasza pod swój dach romską rodzinę. Połączenie dwóch rodzin i dwóch różnych obyczajów daje niezłą komedię. Świat pisarza staje na głowie.

Park Sielecki, godz. 21:00

Erratum

To polski dramat psychologiczny. 34-letni Michał wiedzie spokojne i poukładane życie. Niestety sielanka zostaje przerwana przez zlecenia od szefa. Przełożony Michała prosi go o odebranie z Wybrzeża auta sprowadzonego ze Stanów. Bohater filmu trafia do malutkiej miejscowości, gdzie zupełnie niespodziewanie dosięgają go wydarzenia z przeszłości. Michał musi się z pewnych spraw rozliczyć.

Kino Perła Park Skaryszewski, godz. 21:00

Frantic

Małżeństwo udaje się w podróż do Paryża. Romantyczny z pozoru wypoczynek szybko przeradza się w dramatyczne poszukiwania. Żona znanego kardiochirurga znika bez śladu. Mąż zaczyna własne śledztwo.

Stawy Cietrzewia, godz. 21:00

Selma

Film przedstawia kulisy i przebieg wydarzeń z 1965 roku. Chodzi o trzy marsze z Selmy do Montgomery w stanie Alabama na rzecz równouprawnienia afroamerykanów

Kępa Potocka, godz. 21:45

Dziewczyna z pociągu

Rachel do pracy podróżuje codziennie tą samą trasą kolejową. Za każdym razem przygląda się przydrożnym domom i obserwuje mieszkających tam ludzi. Pewnego dnia zauważy coś bardzo niepokojącego. Czy uda się jej rozwikłać makabryczną tajemnicę?

Park Trynopolski, godz. 21:45

Toni Erdman

Film to pełna humoru historia opisująca nie zawsze dobrze układające się relacje między 30-letnią poważną panią menadżer wielkiej korporacji, a jej ciągle wygłupiającym się ojcem.

Przy urzędzie dzielnicy Wilanów, godz. 21:30

Kino letnie Warszawa: 8 lipca (niedziela)

Małżeńskie porachunki

Dwóch mężczyzn maj już dość swoich żon. Pewnego dni obaj się upijają i wpadają na pomysł wynajęcia płatnego mordercy, który na celownik weźmie ich żony.

Kino Perła Park Skaryszewski, godz. 21:00

Ardeny

Film z Belgii. Bardzo mocny i wyrazisty. To historia dwóch braci mocno zanurzonych w przestępczym świecie. To pierwsza rzecz, która ich łączy. Druga to miłość do tej samej kobiety. Jak zakończy się walka o serce pięknej kobiety?

Kino Perła Park Skaryszewski, godz. 21:00

Gran Torino

Spokojne życie emerytowanego weterana przerywa pojawienie się nowych sąsiadów z Azji. Sprawy nabierają dramatycznego przebiegu, kiedy syn Azjatów próbuje ukraść auto wspomnianemu weteranowi.

Park Bródnowski, 21:30

Dwaj zgryźliwi tetrycy

Bardzo znana i lubiana komedia. Dwóch mężczyzn nieustannie kłóci się ze sobą od 50 lat. Nikt jeszcze nie znalazł sposobu, aby ich pogodzić. Kolejny powód do rywalizacji i wymiany złośliwości daje im atrakcyjna wdowa, która nagle pojawia się w ich miasteczku.

Plaża romantyczna, godz. 21:30

Poszukiwany, Poszukiwana

Tego filmu szczególnie nie trzeba przedstawiać. To klasyk polskiego kina. Pracownik muzeum zostaje niesłusznie oskarżony o kradzież obrazu. Przerażony groźbą więzienia postanawia przebrać się za kobietę dopóki nie namaluje kopii płótna.

Dorożkarnia, godz. 21:30

Mężczyźni wolą blondynki

To musical z Marilyn Monroe. Razem z filmową przyjaciółką odbywa podróż do Paryża. Ich tropem rusza śledczy, który musi znaleźć dowody na zdradę jednej z nich. Czy mu się uda? A może, żadnej zdrady nie ma?

Klub Kultury Seniora, godz. 21:30

Wielki Mike

Wzruszająca historia na faktach autentycznych. Film opowiada historię Michaela Ohera. Bezdomny nastolatek trafia do zamożnej rodziny, dzięki niej wyrasta na gwiazdę amerykańskiego futbolu.

Stadion Dosir, ul. Kawęczyńska 44, godz. 18:00

The Florida Project

Film opowiada historię sześciolatki i jej matki. Obie mieszkają w tanim motelu na obrzeżach Disneylandu. Czy uda im się wyjść na prostą?

Plac Zabaw, skwer im. Tadeusza Kahla, godz. 21:00

Więcej o: