Hangar 646 na Targówku. Otwierają trzeci park trampolin w Warszawie

Trzeci w Warszawie park trampolin marki Hangar 646 będzie na Targówku, przy powstającej stacji metra Trocka. Jak mówią pomysłodawcy Hangaru 646 nowe miejsce będzie czymś więcej niż tylko parkiem trampolin.

- Chcieliśmy żeby nowe miejsce było czymś więcej niż parkiem trampolin, dlatego bardzo długo szukaliśmy nowych atrakcji - mówi Marcin Konefał, pomysłodawca Hangaru 646. Jest ich na tyle dużo, że przestrzeń można szybciej nazwać parkiem rozrywki niż trampolin - dodaje.

Park trampolin Warszawa: Hangar 646 

Parków trampolin marki Hangar 646 są w Warszawie dwa - jeden znajduje się na Mokotowie Domaniewskiej 37A, drugi na Gocławiu, na Pradze-Południe, przy Wale Miedzeszyńskim 646. 

Jak mówi Igor Konefał, brat Marcina, odpowiedzialny za marketing w Hangarze 646, w tej chwili hangary odwiedza łącznie ok 700 osób dziennie. Parki trampolin współpracują również ze szkołami. Jak przekonuje Igor, jest ich tysiące. 

Hangary mogą również pochwalić się osiągnięciami. - Hangar na Mokotowie wygrał Warszawiaki 2017 w kategorii centrum rozrywki i jesteśmy zwycięzcą Glamour Fit Awards, ale największym sukcesem jest dla nas to, że działamy już 3 lata i otwieramy 3 miejsce, a ludzie ciągle chcą do nas przychodzić - mówi Konefał.

Hangar 646 na Targówku": Tyrolki, zjeżdżalnie

Nowy park trampolin Hanagu 646 otworzy się na Targówku, przy ulicy Dalanowskiej 29, tuż obok powstającej stacji metra Trocka.

Poza trampolinami na powierzchni 2600 m2 znalazły się między innymi cztery ogromne
zjeżdżalnie, tyrolka, na której można zjechać z jednego końca hangaru na drugi,
gigantyczne tory przeszkód i ścianki wspinaczkowe z rozszerzoną rzeczywistością.

- Szczególnie dumni jesteśmy z torów przeszkód - mówi Igor Konefał. - W
nowym miejscu znalazły się aż trzy: sprawnościowy, który przypadnie do gustu fanom
programów w stylu American Ninja Warrior, dwupoziomowy tor wytrzymałościowy
stanowiący idealną opcje treningów przed popularnymi w całej Polsce biegami z
przeszkodami oraz tor dla najmłodszych, w którym każdy błąd kończy się lądowaniem w wielkim basenie z gąbkami - opowiada.

Otwarcie już 6 lipca przy ulicy Dalanowskiej 29 w Warszawie. Poza samymi atrakcjami goście będą mogli skorzystać z kawiarni, oraz oglądać skoki z galerii widokowej zbudowanej z kontenerów morskich.

Na miejscu oprócz wejść indywidualnych będą organizowane zajęcia dla szkół i urodziny. Bilety już dostępne na stronie.

Korzystasz z Hangaru 646? polecasz to miejsce? Napisz do nas: listy_do_metrowarszawa@agora.pl

Więcej o: