To miał być standardowy kurs. Gdy przyszło do płacenia, zaatakowali taksówkarza [WIDEO]

Pan Adam jak co wieczór jeździł taksówką. Gdy do auta wsiadło trzech mężczyzn, nie spodziewał się, że grozi mu niebezpieczeństwo. Wszystko nagrała kamera zainstalowana w samochodzie.

W zeszłym tygodniu napadnięto na taksówkarza dużej korporacji. O sprawie poinformowało Radiokolor.pl - poszkodowany wysłał do redakcji nagranie z całego wydarzenia.

Napad na taksówkarza

Około godziny 23 pan Adam pojechał na Bielany, skąd przyszło zgłoszenie. Do pojazdu wsiadło trzech mężczyzn. To miał być standardowy kurs - z ulicy Rudnickiego na Wrzeciono. Jednak gdy taksówka dotarła na miejsce i przyszło do płacenia, dwóch z pasażerów napadło na kierowcę.

Jeden z nich przesiadł się na przednie siedzenie, pod pretekstem uregulowania rachunku. W tym momencie drugi, który pozostał na tylnej kanapie, zaatakował. Chwycił za gardło taksówkarza i poddusił go, w tym czasie jego towarzysz ukradł dwa telefony. Poszkodowany wycenił straty na około 3 tysiące złotych. 

Na szczęście kierowcy nie stało się nic poważnego, ale w rozmowie z Radiem Kolor pan Adam powiedział, że "najadł się dużo strachu".

W samochodzie zainstalowana była kamera, która zarejestrowała całe zajście. Pan Adam podzielił się nim z mediami. 

 

Nagranie zostało również przekazane bielańskiej policji, która zajęła się poszukiwaniem sprawców.

Jak informuje tvnwarszawa.pl, w środę rano prokuratura podała, że w sprawie zatrzymano już dwóch podejrzanych, którym postawiono zarzuty rozboju. Grozi im do 12 lat więzienia.

Jesteś świadkiem nietypowego wydarzenia w Warszawie lub jej okolicach? Napisz nam o tym na listy_do_metrowarszawa@agora.pl lub w wiadomości prywatnej na Facebooku.

Ostra bójka przy Mazowieckiej. Zadawał ciosy od tyłu i zerwał złoty łańcuch. Wszystko nagrała kamera

Więcej o:
Komentarze (34)
Bielany. Atak na taksówkarza WIDEO
Zaloguj się
 • groupen

  Oceniono 14 razy 12

  szkoda karmić...

 • sipanmars

  Oceniono 4 razy 4

  sól ziemi. tej ziemi... buahahahahhaa

 • perkis1234

  Oceniono 2 razy 2

  Po co im zakrył mordy?

  Gdyby chcieli go pozwać za publikacje wizerunków, to personalia złodziei będzie miał na tacy.

  Co więcej: ,,Gdyby pozew został wniesiony przez osobę, której wizerunek został utrwalony na filmie, z którego jednoznacznie wynika, iż to ona dokonała kradzieży, możliwe jest powołanie się na art. 5 kodeksu cywilnego, który mówi, że nie można domagać się ochrony naszych praw, gdy nasze działanie jest z nimi sprzeczne." Po drugie można próbować wykazać, że działało się w uzasadnionym interesie publicznym. Minus w jednym i drugim przypadku jest taki, że to sąd zadecyduje, czy zastosować takie przepisy, bo będzie brał pod uwagę ,,całokształt okoliczności danej sprawy." Także na dwoje babka wróżyła. Ale argumenty są mocne.

 • sipanmars

  Oceniono 4 razy 2

  geniusze zbrodni

 • antybandzior

  Oceniono 1 raz 1

  Bandyterka jakiej coraz więcej na ulicach, ale psa patrolowego nie uświadczysz na ulicy...

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX