Barber w Warszawie. Gdzie i za ile profesjonalnie ostrzygą brodę i najlepiej podkręcą wąsa?

Barber Warszawa. Barberzy stają się coraz popularniejsi. Co chwilę powstaje nowy salon, w którym można zadbać o włosy, brodę i wąsy. Który jest najlepszy? Stworzyliśmy listę najlepszych barberów w Warszawie.

Barber shopów w Warszawie są dziesiątki. Warszawiacy doceniają niektóre z nich bardziej niż inne. Na podstawie ich ocen w aplikacji pozwalającej na rezerwację usług fryzjerskich i kosmetycznych - Booksy, stworzyliśmy listę najpopularniejszych barberów w Warszawie. 

Barber Warszawa - Barberian Academy & Barber Shop

ul. Emilii Plater 25

Barber shop w Śródmieściu to najbardziej popularny lokal według oceniających go warszawiaków. Swoją wysoką ocenę zawdzięcza nie tylko dobrej obsłudze, ale i atmosferze. "Ciepłe ręczniki, dobra muzyka, pyszna kawa i szklaneczka whiskey" - piszą o Barberianie pracownicy. 

Barber Shop Praga

ul. Ząbkowska 38

Na Pradze również znajduje się dobry barber, który zajmie się męskim zarostem. Oprócz gorącego ręcznika i profesjonalnej obsługi, oferują także masaże głowy i twarzy. 

Warsztat Cięcia

ul. Klonowicza 2

Salon na Woli został stworzony przez mężczyzn z myślą o mężczyznach. Warsztat cięcia powstał dla tych, który źle czują się zarówno w typowo damskich salonach, jak i w hipsterskich lokalach. Tutaj będą mogli się wyluzować.

The Urban Beard - Barber & Tattoo

ul. Marszałkowska 66, lok. 14

To bez wątpienia nietypowe miejsce. The Urban Beard to kolektyw, w którym znajdziesz zarówno specjalistów od tatuaży i ubrań, jak i męskich włosów i zarostu. 

Old Blade Barbers

ul. Wilcza 28

Salon w Śródmieściu powstał z myślą o współczesnych mężczyznach. Pracownicy Old Blade Barbers specjalizują się w tradycyjnym goleniu brzytwą, klasycznym strzyżeniu i pielęgnacji brody.

Barber Garage

ul. Grzybowska 61

Pracownicy zapewniają, że ten salon to nie tylko miejsce, gdzie można ostrzyc włosy i przystrzyc brodę. "To ośrodek mikrospołeczności mężczyzn, miejsce wymiany poglądów i spotkań towarzyskich" - mówią o Barber Garage. 

Hamski Barber

ul. Franciszka Klimczaka 1

Podobno barber jest czasem lepszy niż kaznodzieja, bo można do niego przyjść, usiąść i porozmawiać. Taką filozofię wyznają także pracownicy lokalu w warszawskim Wilanowie. Miejsce to szczególnie upodobały sobie polskie gwiazdy - odwiedzają je zarówno aktorzy, jak i muzycy.

Barberhog

al. Wilanowska 368C

Barber przy warszawskiej Galerii Mokotów to przede wszystkim profesjonalizm. Wszyscy pracownicy mają duże doświadczenie, poparte odpowiednimi certyfikatami.To ludzie, którym ze spokojem można powierzyć włosy.

Razura Barber Shop

ul. Polna 10/14

W surowych i minimalistycznych progach lokalu można znaleźć coś więcej niż barbering. To męski rytuał - dźwięk maszynki do golenia, dotyk zimnej brzytwy, zapach olejków i wody kolońskiej, smak whisky albo piwa. Pracownicy mówią, że jest jeszcze jedna rzecz, która nadaje miejscu wyjątkowości, ale... to tajemnica, którą poznają tylko klienci.

Gdzie w Warszawie jest najlepszy barber? Napisz nam o tym na listy_do_metrowarszawa@agora.pl lub w wiadomości prywatnej na Facebooku. 

Szorty od Armaniego i płaszcz od Donny Karan. Warszawskie lumpeksy, w których znajdziesz perełki [PRZEGLĄD]