Komentarze (77)
Wschodnia Obwodnica Warszawy. Przeniosła się do zielonej dzielnicy. Teraz pod jej oknem chcą wybudować obwodnicę. "Oszukali nas"
Zaloguj się
Pokaż wcześniejsze komentarze
 • qvo83

  Oceniono 4 razy 0

  Wesoła dzielnicą Warszawy. W dalszym ciągu nie mogę się przyzwyczaić do wchloniecia przez miasto okolicznych wsi

 • pollako

  Oceniono 10 razy 0

  Tylko w Polsce najpierw buduje się domy potem infrastrukturę.
  Nie ma żadnego planowania co najmniej z 10letnim wyprzedzeniem.
  Plany zagospodarowania przestrzennego robione są na kolanie.
  Czyli w RP wszystko po staremu jak za PRL... kopie się studnie dopiero jak dom płonie.

 • Andrzej Kuk

  Oceniono 26 razy 0

  Pani Klembowska mieszka w Wesołej od 4 lat jak sama twierdzi. A my "starzy mieszkańcy walczymy z chorym pomysłem przeprowadzenia WOW przez Wesołą (niezależnie od proponowanego wariantu) od 20 lat. Dziwne, że p. Klembowska nie wiedziała o tym przenosząc się do Wesołej. Może już czas zacząć myśleć nad tym , żeby zewrzeć szeregi i wspólnie wystąpić przeciwko tej kretyńskiej inwestycji. Na całym Świecie, w ramach walki z zanieczyszczeniem środowiska ogranicza się do minimum ruch tranzytowy w miastach poprzez budowę obwodnic oddalonych od aglomeracji miejskich. W przypadku Wesołej cały ruch tranzytowy północ - południe i wschód - zachód usiłuje się wtłoczyć do miasta. O ile plany obwodnicy z lat 60-tych miały uzasadnienie (Wesoła liczyła wówczas około 2 tys. mieszkańców i znacznie mniejsze natężeniu ruchu samochodowego) to obecnie mamy do czynienia z zieloną dzielnicą Warszawy liczącą ponad 25 tys. mieszkańców stanowiącą z założenia zielone płuca Warszawy. Wprowadzenie tranzytu TIR-owskiego na teren Wesołej oznacza ni mniej ni więcej grubo ponad 120 tys. samochodów na dobę. Co to oznaczać będzie dla mieszkańców nie trzeba mówić. Dlatego WOW - tak, ale poza terenem dzielnicy. Warszawa walczy o czystość powietrza w centrum miasta, a co robi Generalna Dyrekcja Dróg i Autostrad - próbuje realizować plany z lat 60-tych wpychając cały tranzyt do miasta.

 • dj.t

  Oceniono 7 razy -1

  Trzeba być kretynem żeby nie sprawdzić czy będą budować drogę w przyszłości lub jej warianty. Przecierz te plany nie powstały wczoraj a alternatywy tez musiały być w tych planach ujęte. Podobnie z mieszkańcami przy lotnisku. Kupili a teraz na chama zamykajcie lonisko bo nam jest za głośno. A kto jednemu z drugim kazał kupować przy lotnisku i mieszkać w Warszawie. Wypad do swojej wiochy i tam się delektujcie ciszą.

 • jur.jam

  Oceniono 5 razy -1

  Zlikwidować wszystkie drogi i nikomu nie będą w pobliżu przejeżdżały auta ... kupić obywatelom helikoptery + zatyczki do uszu i problem rozwiązany .

 • dorbi

  Oceniono 5 razy -1

  To mają budować drogi czy nie? Warszawa to wielka wiocha. Organizacyjnie i mentalnie.

 • kocurimysza

  Oceniono 5 razy -1

  Bo trzeba sprawdzic kto za tym stoi i ile WZIOL W LAPE , a ze byla to lapowka to pewne jak Amen w Pacierzu !.

 • kresedebarg

  Oceniono 2 razy -2

  na bezsenność można będzie liczyć samochody

 • janptak

  Oceniono 2 razy -2

  Oszukaly mnie, banda złodziei
  youtu.be/40nB6QuvqpE?t=64

 • Piotr Klich

  Oceniono 5 razy -5

  Nie wszystko przeczytane, lecz gdy widzę zdanie "że ktoś poszedł do urzędu i się upewnial i sprawdzal" to sprawa jasna. Ludzie mogą dla mnie w tym momencie żądać czego i ile chca

 • seroko00

  Oceniono 14 razy -6

  Przesadzają, jak się przyzwyczaja to będą się cieszyć z takiego sąsiedztwa. Tylko teraz kilka bab po menopauzie musi się wyszumieć bo dla zasady trzeba się przyczepić.

 • n_i_k

  Oceniono 18 razy -8

  Z drugiej strony ten tunel przez las to też dziwny pomysł. Przez znacznie bardziej zurbanizowane tereny nie są prowadzone tunele. Może rozwiązaniem jest to, co zostało zrobione w Wawrze - miał być tunel i estakada ale GDDKiA zatwierdziło już na etapie projektu wannę i nasyp - mimo protestów mieszkańców.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX