Manhattan? Londyńskie City? Nic bardziej mylnego. To nasza Warszawa na doskonałym zdjęciu

Niczym nowojorski Manhattan jawi się na wyjątkowej fotografii centrum Warszawy. Zdjęcie zostało zrobione przez ludzi z Warsaw By Drone z użyciem drona. Prawda, że pięknie?

Warszawa potrafi być piękna. Jak na przykład na tej fotografii wykonanej z drona. Widać na niej panoramę Śródmieścia Warszawy widzianego z praskiego brzegu na wysokości mostu Świętokrzyskiego.

Zdjęcie autorstwa Warsaw By Drone pojawiło się na ich profilu na Facebooku. Musimy przyznać, że wieżowce stołecznego "city" wyglądają imponująco.

Jak wam się podoba?

Czy uważacie Warszawę za piękne miasto czy wręcz przeciwnie? Piszcie na metrowarszawa@agora.pl.

Warszawa z najwyższego punktu w stolicy. Zobacz ten widok! [WIDEO]

Warszawa z najwyższego punktu w stolicy. Zobacz ten widok! [WIDEO]

Więcej o:
Komentarze (44)
Manhattan? Londyńskie City? Nic bardziej mylnego. To nasza Warszawa
Zaloguj się
 • popijajac_piwo

  Oceniono 18 razy 16

  Imponująco mało smogu...

 • kryssttyna_011

  Oceniono 18 razy 14

  Witamy w Polsce! Nawet piękne zdjęcie Warszawy musi być zohydzone i oplute przez jakiś frustratów, którzy nie wychyliwszy się ze swojego Kopydłowa Dolnego lepiej znają się na panoramach N.Y., Londynu czy Frankfurtu ... Tacy ludzie są zakałą internetu, sami nie potrafią się cieszyć i niczego docenić i innym nie dają, brr!
  Zdjęcie jest świetne, Warszawa na nim magiczna, cieszę się, że w niej mieszkam (pomimo smogu, korków i 100 innych problemów). Niedawno odwiedziłam Wiedeń - miasto zabytkowe i dostojne, ale jakby nie fotografować takiej panoramy nie będzie, prawie żadnych wieżowców :) Wysokość jednak ma znaczenie!

 • asperamanka

  Oceniono 14 razy 12

  Najładniejszy widok na centrum i wieżowce jest z mostu Siekierkowskiego - stamtąd one wyglądają na bardziej skoncentrowane, i „wyrastają” z rzeki i nadrzecznej roślinności. Pod warunkiem oczywiście, że akurat nie zasłania ich smog.

 • emkra

  Oceniono 38 razy 6

  W 1981 po raz pierwszy byłem na "na zachodzie". To był Frankfurt. Po raz pierwszy widziałem panoramę wysokościowców, tzw "city" - imponujące!. Jakże smutno wyglądała szara Warszawa na przełomie września i października gdy wróciłem. We Frankfurcie byłem przedwczoraj - uśmiechnąłem się teraz z politowaniem gdy porównałem z Warszawą.

 • deco.derr

  Oceniono 23 razy 5

  Na jednym kwadracie pomiedzy dwoma ulicami i dwoma alejami w NYC ( tzw. street block) jest mniej wiecej tyle samo takich "wysokosciowcow" ..............

 • Albin Kolano

  Oceniono 1 raz 1

  Mnie tez się bardzo podoba. Trochę mało tych wieżowców jeszcze bo parę na krzyż tylko i szczerby między nimi ale dobrze że są. Warszawa wreszcie coś znaczy więcej i na tle biznesu nie odstaje. Wisła, starówka i za nią te wieżowce, bardzo ladnie

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX