Klient oburzony obecnością w sklepie bluzki z godłem III Rzeszy. Miał usłyszeć: Są tacy, co to kupują

Pan Łukasz umieścił na Facebooku zdjęcie koszulki ze swastyką. Znalazł ją na jednym z wieszaków w sklepie z odzieżą używaną "Humana" przy al. Jana Pawła II w Warszawie. Sklep się tłumaczy.

Pan Łukasz napisał na Facebooku, że znalazł w jednym ze sklepów sieci "Humana" w Warszawie, koszulkę z godłem III Rzeszy (jeden z symboli państwowych III Rzeszy w latach 1935–1945).

Sprzedajcie takie bluzki w swoim sklepie na Jana Pawła II i nie macie z tym problemu? Obsługa twierdzi, że "są ludzie co to kupują" i sprzedaje dalej" - pisze na Facebooku pan Łukasz i powołuje się na przepis w prawie mówiący o zakazie propagowania faszyzmu lub innego totalitarnego ustroju.

To nie miało trafić na sklep

Sklep od razu zareagował i przeprasza za zaistniałą sytuację. Tłumaczy, że "ta bluzka nie miała trafić na sklep".

"Miała zostać odłożona i wyrzucona do kosza. Niestety, przez pomyłkę, tak się nie stało. Wyjaśniliśmy w międzyczasie sytuację w sklepie - i wiemy, iż ta bluzka natychmiast po jej okazaniu przy kasie, została wycofana" - przekonują przedstawiciele Humana Polska.

Sklep podkreśla również, że odżegnuje się od takich treści i ich nie akceptuje. "Nie mamy wpływu na to, jaki towar do nas trafia w ramach zakupionego towaru odzieży używanej. Jednakże nie zmienia to faktu oczywiście, że taka bluzka nie powinna ujrzeć "światła dziennego" - dodaje.

Co sądzicie o obecności i sprzedaży produktów z symbolem swastyki w sklepach? Napiszcie, co sądzicie: metrowarszawa@agora.pl

Szorty od Armaniego i płaszcz od Donny Karan. Warszawskie lumpeksy, w których znajdziesz perełki [PRZEGLĄD]

Więcej o:
Komentarze (117)
Sklep w Warszawie sprzedaje koszulkę ze swastyką. "Są tacy, co to kupują"
Zaloguj się
 • mr.superlatywny

  Oceniono 41 razy 33

  Watpie ze sklep mówi prawde. Przeciez oni to sortuja, piora, wyceniaja itp.

 • naz_niepoprawna

  Oceniono 44 razy 28

  O fuj. Noszony przez prawdziwego, świętoj*bliwego patriotę, który po ciemku się brandzluje oglądając gejowskie (pardon, pedalskie, oni gejostwa nie uznają) porno.

 • jag63

  Oceniono 69 razy 23

  "Hitler, Honor, Ojczyzna".
  Tym pisie kundle dziś handlują, to promują i bronią.

  Okupację racz nam wrócić Panie ?
  Tak ?

  (Jeśli "mnie zminusujesz" napisz parę słów, dlaczego.)

 • hunkyyankee

  Oceniono 41 razy 21

  People to people - Polska. Widać kulsony tam się zaopatrują i inni poplecznicy piSSuaru

 • dobrylos

  Oceniono 19 razy 15

  Reakcja młodych sprzedawców z szmatexu przy ul. wielkiego Polaka Papieża , jest dowodem ze potrzebna jest znów wojna, która uprzytomni im czym konczy sie przymykanie oczu na takie itp . ...incydenty .

 • elenem

  Oceniono 26 razy 14

  Brednie takie tłumaczenia sprzedawców, na pewno wiedzieli jaki towar maja na sklepie. Polska schodzi na juz nie na psy ale na kundle.... przy aprobacie PIS.

 • agnrodis

  Oceniono 16 razy 12

  Ta cholote wyhodowal nam PiS przy usluznym milczeniu Kosciola Katolickiego. Pamietamy jak zachowal sie Kosciol w czasach hitlerowskich .... swiecili niemieckie czolgi....... kolaboranci!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX