Boli mnie, że bandyta, który pobił 14-latkę, jest na wolności. Odłożyłem pieniądze na WOŚP, ale... [LIST]

Pan Kazimierz nie może znieść, że mężczyzna, który pobił 14-letnią Turczynkę na Ochocie, wciąż jest na wolności. Chce dołożyć z własnej kieszeni 500 zł, aby zachęcić świadków do współpracy.

Boli mnie, że bandyta który pobił tę dziewczynkę, jest na wolności. Jakaś organizacja oferuje nagrodę 1000 zł za wskazanie sprawcy. Trzeba podbić pulę, aby zachęcić świadków do współpracy. Ja ze swojej strony deklaruję 500 zł. Gdzie mam je wysłać?

Nagłośnijcie taką inicjatywę i zachęćcie proszę więcej osób. Jak pula się uzbiera, to jego kumple go wydadzą.

Nie możemy dopuścić do tego, aby w naszym kraju działy się takie rzeczy. Miałem odłożone te pieniądze dla WOŚP, ale to jest chyba ważniejsze w tej chwili. Nie mogę wyłożyć na oba cele. WOŚP wesprę w przyszłym roku,

Nie lansuję się, nie daj Boże, nie mam nawet Facebooka. Na pewno się nie ujawnię.

Czytaj więcej: Pobicie 14-letniej Turczynki. Jest nagroda za wskazanie sprawcy

***

Co sądzisz o takiej postawie? I o tym, co wydarzyło się z 14-letnią Turczynką? Napisz do nas: metrowarszawa@agora.pl

Więcej o:
Komentarze (64)
Pobicie 14-letniej Turczynki. Boli mnie, że ten bandyta jest na wolności. Dam 500 zł za jego odnalezienie [LIST]
Zaloguj się
 • verte34

  Oceniono 47 razy 37

  @australopitekantropusik &wykiwana
  Jesteś(cie) zgorzkniali, złośliwi i cyniczni.
  W głowie się wam nie mieści że ktoś może przejąć się czymkolwiek bezinteresownie, że chce sprawiedliwego ukarania zwyrodnialca i że skłonny jest - horrendum! - wydać w związku z tym bezinteresownie pieniądze.
  W sobotę rano wchodzicie (lub wchodzisz, bo być może to jedna osoba tak się popisała małością) do znienawidzonego portalu, żeby kogoś ośmieszyć, a tymczasem daliście świadectwo własnej podłości.
  Wyrazy współczucia.

 • cezar85

  Oceniono 32 razy 24

  zwyrodnialec ciągle na wolności

  świetnie sumuje polską policję

 • szpulazwanyszpula

  Oceniono 29 razy 23

  Sam się dołożę,. Ujawnić tego menela. Niech każdy mu w ryj pluje.

 • verte34

  Oceniono 30 razy 20

  Ofiary/ współpracownicy pisiej propagandy nie mogą się nadziwić, że ktoś się może przejąć czyjąś krzywdą.
  Ludzkie bagno :/

 • ajg62

  Oceniono 20 razy 16

  'Dobra zmiana' ochroni bandytę a kościół katolickie po cichu będzie przyklaskiwał ze niewierną pobito. Nie ma szansy na ujawnienie sprawcy - choć jest on z kategorii "znanych nieznanych sprawców"

 • starblast

  Oceniono 13 razy 11

  Bardzo dobra postawa. Ośrodek Monitorowania Zachowań Rasistowskich i Ksenofobicznych = OMZRiK oferuje 1000 zł za ujawnienie sprawcy. Średnio co miesiąc wpłacam im kasę, bo przeraża mnie skala działalności rasistowskich różnej maści nacjonalistów, neonazistów. To nie są patrioci. Używanie agresji słownej czy fizycznej tylko dlatego, że ktoś jest inny - różni się wyglądem, mówi innym językiem, wierzy w co innego bądź nie wierzy w nic jest okropne. Dorośli sobie z tym nie radzą i opuszczają bądź nie decydują się na przyjazd do Polski, a dziecko tym bardziej. PIS otworzył puszkę Pandory i wyzwolił najgorsze z możliwych zachowań. Przyzwolenie, brak potępienia z ich strony jest skandalem międzynarodowym i państwa europejskiej wspólnoty czy świata powinny ostro reagować, krytykować i sankcjonować polskie władze.

 • Czarek Uniewicz

  Oceniono 10 razy 8

  Jak ktoś pomaluje posłowi PIS drzwi to nie mają problemu ze znalezieniem winnych. Rozumiem: prawdziwego Polaka trudno odnaleźć.

 • dungala

  Oceniono 12 razy 8

  Od schwytania tego menela są sprytki od don Brudeo.

 • Lech Pawluk

  Oceniono 9 razy 7

  Jeśli ten bandyta, który pobił tę dziewczynkę nie został ujęty przez resort spraw wewnętrznych, wystawienia bardzo złe świadectwo V -ce ministrowi tego od konfetti,oraz kierownictwu policji.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX