Komentarze (182)
Polacy w obronie Sądu Najwyższego. W niedzielę kolejne protesty. W kraju i za granicą [LISTA]
Zaloguj się
Pokaż wcześniejsze komentarze
 • Katia Woytovitch

  Oceniono 11 razy 1

  Chcialam tylko zaznaczyć, że Pulse of Europe nie potwierdzilo, że otrzymalo zgodę policji na manifestację w Pradze. Trzymajmy się praworządności.

 • zyks

  0

  Pytanie za dwa punkty: co ta bredząca tutaj bzdury pisowska hołota napisze, jak Adrian odeśle ustawę o SN do TK? A coś na to wygląda... TK, czyli Przyłębska ,przyklepie, oczywiście. Ale czy zdąża z rozpędzeniem SN do 8 sierpnia, gdy sądzona będzie w SN sprawa Kamińskiego i wspólników? Będą się starać, na głowie staną :-))

 • zyks

  0

  O 17:30 w Wawie leje jak z cebra. Prezes patrzy przez okno ze złośliwym uśmieszkiem: super, przemokną do nitki. 18:00 - już przestało. Prezes: o, kurza twarz! Biednemu zawsze wiatr w oczy :-(((

 • vgq

  Oceniono 6 razy 0

  Gazeta.PL- kiedy zaczniecie podawać kogo zabijać bo takie plany totalna opozycja też posiada .Dziennikarze powinni wyciszać, prowadzić meteoryczne rozmowy z przeciwnikami i zwolennikami a nie manipulować i zwiększać burdy w POLSCE

 • zyks

  Oceniono 4 razy 0

  Czemu nie widać na ulicach Klubów Gazety Polskiej z poparciem dla prawowitego rządu i w obronie Ojczyzny ? Tych z miesięcznic i Placu Krasińskiego ? Śpią, tak jak Prezes 13 grudnia 1981? Tchórze? Autobusów nie podstawiono? Ktoś za to beknie i dostanie kopa od Prezesa ! Skandal !

 • brzmski

  0

  nabożeństwo nieustannego nieustającego wzmożenia powinno mieć swojego patrona:
  taki szymon... słupnik?...
  niieee!
  MAJEWSKI

 • urwiss

  0

  h.t.t.p://i63.tinypic.com/34hsx7o.jpg

 • wujtommy102

  Oceniono 10 razy 0

  Kaczyński jak zwykle przewidział 20 ruchów do przodu( wg Brudzińskiego) i osiągnąć pełną dyktaturę,ale zapomniał że oprócz TVPIS istnieją inne media i internet( Kaczyński go nie umie obsługiwać) a przede wszystkim istnieje jeszcze suweren, który nie musi słuchać bezdusznej i bezmyślnej władzy i zblatowanego z władzą Kościoła

 • mamlas_p

  Oceniono 4 razy 0

  Wczoraj, 22 lipca - mieliśmy wyklęte przez idiotów i reakcyjną prawicę (tę jawną i tę kryptoprawicę -
  tj. pseudolewicę, przez tę pierwszą wykreowaną i utrzymywaną) - święto Odrodzenia Polski Ludowej. Mojej Ojczyzny! Ojczyzny ludzi pracy!

 • adam545

  Oceniono 5 razy -1

  Jacy polacy bronią sądow ?tylko nieroby lub przydupasy co nie mieli do czynienia z sadem korupcja w sadach a ci co protestuja to wcale nie wiedza po co tam polezli i o co chodzi w tej całej szopce z sadami nawet TVN wciska głupote wypowiadajacych sie ,tak sa tepi

 • kbamm

  Oceniono 5 razy -1

  Suchojcie no wszyscy patryjoci i demokraci (inaczej). Mocie tu wypisane jak byk, gdzie i o której bedo protestować.
  Mocie przyść punktualnie i protestować mnie tu w naszej (nie waszej) sprawie. Pamiętojcie, idziemy pod hasłem - KAŻDY JELEŃ NA WAGĘ ZŁOTA !!!

 • exspres

  Oceniono 5 razy -1

  Soros chyba dokonał dużego przelewu ,lewactwo szasta kasą.Ale może oni tak spontanicznie za swoje i tak jakoś szybko im wyszło ,ha,ha obłudne typy.

 • Zbigniew Tański

  Oceniono 11 razy -1

  Możecie sobie pisać co chcecie,ale najlepszym dowodem na to jak żle się działo zarówno w polskich organach ścigania jak i systemie prawnym, jest to, że z państwowej kasy wyprowadzano dziesiątki jak nie setki miliardów złotych, a demokratyczne więzienia w Polsce są wolne od sprawców tych kradzieży. Za to urosło wiele fortun nowych magnatów - pasożytów, których majątek nie pochodzi z tego co wypracowali tylko z działalności na styku państwo - złodziej.. I to jest cały komentarz do protestów podyktowanych strachem, że w końcu prawo i wymiar sprawiedliwości zaczną działać. A może odbiorą nawet to co zostało już ukradzione i uznane za własne. Przyzwyczajani przez lata do takiej sytuacji Polacy myślą że tak zawsze musi być. Otóż nie musi. Nie musi tak być, żeby posłowi Sawickiej, nagranej na braniu łapówki, polski, podobno niezawisły sąd, mało że nie wsadził do więzienia to jeszcze nakazał wypłatę odszkodowań, tylko dlatego że była z PO. W takich warunkach prawnych i przy takich wyrokach sądów nic dziwnego że toczy się tak ostra walka o "niezawisłość" sądów. Niestety, podobnie jak w przypadku Sawickiej cżęść Polaków daje sobą manipulować jak dzieci albo członkowie sekty, którzy nie widzą realiów i tego że guru ich po prostu okrada.. Nie wyciągają żadnych wniosków, tylko łykają wszystko to co media im sugerują zaślepieni nienawiścią do PiSu. Wtedy też dali sobie wmówić że temu skorumpowanemu babsku dzieje się krzywda i że jest ofiarą PiSu. Nie była żadną ofiarą, tylko chciwym przestępcą, który na nagraniu w związku z wygraniem wyborów przez PO zapowiadał jeszcze kolejne okazje do robienia podobnych dillów. I rzeczywiście, gdzie indziej rządy PO toczyły się w podobnym stylu jaki wyznaczyła już na ich wstępie Sawicka.

 • mr.powers

  Oceniono 5 razy -1

  Brawo! Ci, co glosowali na PiS i Kukiza protestuja w Londynie i Dublinie? Oczy sie otworzyly...?

 • openet12

  Oceniono 5 razy -1

  Protestujący mogą być wielbicielami Ojca Dyrektora Rydzyka. Mylą Sąd Najwyższy z Sądem Ostatecznym. I mają rację, bo po co nam, Ziemianom mieszać w Niebie. Panie Michnik, czy nie mam racji
  ?

 • roman.cichocki

  Oceniono 7 razy -1

  Trzeba mieć w tym interes, być chorym z nienawiści, albo być infantylnym naiwniakiem żeby bronić mafii która złamała życie dziesiątkom tysięcy osób. Brak wstydu i wrażliwości na prawdziwą krzywdę.

 • premier_scretyna

  Oceniono 3 razy -1

  Prawda wg GW - video na głównej.
  1:18 - "inteligentna" i "samodzielnie myśląca" mówi "ze strwożoną mocą", ale w napisach jest "ze zdwojoną mocą"

 • sosna_pospolita

  Oceniono 7 razy -1

  Wiemy, ze to wasz sąd - zydokomuna ma wiele do stracenia dlatego taka histeria
  michnikowsczyzne nalezalo wykosic juz w 1989 roku

 • luciad

  Oceniono 5 razy -1

  Tarnów - sąd - godz. 21

 • soldadura104

  Oceniono 3 razy -1

  Niemcy uważają że Polsce nie przysługuje prawo sądownicze jakie im zainstalowali Amerykanie.

 • polonia102

  Oceniono 23 razy -1

  psy ujadają karawana idzie dalej

 • inteligent90

  Oceniono 7 razy -1

  Protesty w kraju i za granicą.... A na księżycu już coś protestują?

 • rufus-2

  Oceniono 13 razy -1

  "...dałbym polecenie: spałować, oddać za to. Władzę trzeba szanować, wybierać mądrze, brać udział w wyborach, organizować się. Ale potem: szacunek! Ktoś ich wybrał, to są przedstawiciele narodu, więc nie mogą pozwolić na opluwanie i bijatykę" - Czy słowa Wałęsy sprzed pięciu kat nadal nie są aktualne?

 • mid1

  Oceniono 6 razy -2

  Dlaczego Wyborcza łże ?
  Dlaczego chce doprowadzić do zamachu stanu ?
  Koryto wyschło ?

 • ambion2015

  Oceniono 6 razy -2

  Gdyby zadymiarzom zależało na naszym kraju i Polakach, to demonstrowaliby za gruntownymi zmianami naprawiającymi fatalny stan sądownictwa i reformami "nadzwyczajnej kasty ludzi". Reformy podjęte przez PiS są w interesie zwykłych obywateli, zostanie to dostrzeżone jak opadną emocje.

 • ambion2015

  Oceniono 8 razy -2

  Opozycja totalna jest tak mierna intelektualnie, że nie dostrzega problemu słabo funkcjonujących sądów. Reformy sądownictwa są konieczne nie dla władzy, ale dla zwykłych obywateli.

 • Audrey Dell

  Oceniono 6 razy -2

  Zachodnie lewusy ( i nasi ukochani "totalni" oczywiście też) próbują wszystkim wmówić, że obecna Polska to zagrożenie dla Europy. Mają rację w tym sensie, że obecnie poważnie zagrażamy interesom "wielkich". Ale bez wątpienia największym zagrożeniem dla UE nie jest Polska, ale obecne elity UE ( i ich polityka) ze znanym wielbicielem napojów wyskokowych panem Junckerem i "człowiekiem roku GW" Timmermansem na czele.

 • piotr2961

  Oceniono 6 razy -2

  Do wszystkich którzy z różnych względów nie biorą udziału w manifestacjach.
  Zapalmy w oknach lampki o godz.19:30 ( godzina rozpoczęcia emisji wiadomości w gadzinówce ).
  Powtarzajmy to jutro,pojutrze i codziennie jak w stanie wojennym.
  Ja wtedy nie wierzyłem że pokonamy komunę a jednak zwyciężyliśmy.
  Teraz też się zwyciężymy.

 • zyks

  Oceniono 4 razy -2

  Urlopy, wczasy, spoko, działamy, ale szybciutko, najlepiej nocą.. Troszkę pokrzyczą i będzie po herbacie. Niestety, prezes budzi się z ręką w nocniku. Ratunku, to zbrodniczy astroturfizm ! Pucz chce obaliś legalną władzęEuroposeł Czarnecki wczoraj w TV z zaciśniętymi wargami, oblicze poważne, skupione,zasępione. A zawsze taki pobłażliwie, wesolutko uśmiechnięty :-(((

 • szabepio

  Oceniono 4 razy -2

  Uwaga. Objechalem kilka bankomatow z EUR w warszawie. I tylko w jednym było euro. Albo banki juz wstrzymaly wyplaty waluty albo ludzie juz wypłacili. Od jutra ruszy wyprzedaz pln. Inwestorzy trzymając aktywa w pln w przypadku zamachu na sądy muszą drogo ubezpieczać straty wynikające z blokady plynnosci pln. A nbp ma niewiele eur na interwencje. Wystarczy na tydzien przy obecnej skali gospodarki. Nikt nie spofziewal sie na świecie takiego obrotu sprawy. Wypłacilem 1000 eur. Tyle mogę na dobę. O godz. 0.01 wyplacam kejne 1000 eur.

 • sara-banda

  Oceniono 8 razy -2

  UWAGA! Przekaz dla trolli jest teraz taki, ze protestujemy za kasę od Sorosa.
  Już nie spacery i wycieczki, już nie ubecy i wdowy esbeckie, nawet już nie oderwani od koryta. Teraz podobno Soros rozdaje smartfony...

  Propagandziści pisi już całkiem gonią w piętkę...

 • Elzbieta Benn

  Oceniono 8 razy -2

  Ciekawa jestem czy Kramek Kozłowska przeczytała KONSTYTUCJĘ POLSKI.Mlodzi Polacy poszli na manifestacje bo od Solosa dostaną smarfony. NIE DAJCIE SWOJEGO HONORU NISZCZYĆ. ŻADEN MŁODY CZŁOWIEK NIE PRZEŻYŁ TEGO CO ICH RODZICE WIĘC DLACZEGO NIELEGALNIE manifestuje. Młodzi ludzie zastanówcie się do czego dożycie? Nie dajcie się opozycji totalnej ogłupiec bo oni walczą o utracone koryta a was potem będą karac.

 • ikabg

  Oceniono 10 razy -2

  Zdrajcy narodu! Niech żyje niepodległa Polska! Brawo PiS! W kolejnych wyborach macie mój głos!

 • andrzejlang

  Oceniono 5 razy -3

  Ale komedia. Media srają swoim bełkotem i niestety niektórzy dają się nabrać. W USA Sąd Najwyższy jest wybierany przez Prezydenta i Kongres, w Niemczech przez parlament, a w Polsce to już zamach stanu. Komedia. Sędziowie w Polsce zachowują się jak bogowie i święte krowy bez odpowiedzialności, ale niektórzy bronią przywilejów sędziów, a do niedawna nawet nie wiedzieli, kto ich mianuje. Komedia.

 • openet12

  Oceniono 7 razy -3

  Te protesty, to robota Michnika i jego wspólników. Michnik lubi zamęt w obcym dla niego państwie. SN, to tylko pretekst.

 • soldadura104

  Oceniono 3 razy -3

  Kaczyński będzie miał problem z posadzeniem Tuzka za śmierć brata (za lot odpowiada premier).
  Chyba że nieprawnie skazanych wcieli się do wojska i wyedukuje się ich do zemsty (zamiast prania mózgu).
  Może by zrobić parytety dla sędziów i z każego pokolenia 20-30, 30-40-40-50, 50-60 tyle samo sędziów.
  Albo sędzią może być nieprawnie skazany którego w więzieniu wyedukują na prawnika.

 • samuel0

  Oceniono 7 razy -3

  Teraz jesteśmy za bardzo rozbici, brakuje lidera co nie przekłada się i nie przełoży przez to na sondaże. Dlatego MUSIMY postawić na jedną osobę a nią powinien być Pan Ryszard Petru! Młody dynamiczny z kontaktami u naszych partnerów w UE, TYLKO ON sprawi że WYGRAMY!!!
  RYSZARD PETRU ABSOLUTNI LIDER ZJEDNOCZONEJ OPOZYCJI!!! BRAWO PETRU! BRAWO NOWOCZESNA!

 • Anna Kowalska

  Oceniono 8 razy -4

  Platforma razem z Nowoczesną liczą razem więcej członków niż przychodzi na te wasze kodziarskie spędy.

 • losiu4

  Oceniono 6 razy -4

  mnie ciekawi jedno: czy ci protestanci przeczytali to przeciw czemu protestują :)

  Pozdrawiam

  Losiu

 • mjunhy

  Oceniono 12 razy -4

  Rozpoczęła się tak bardzo oczekiwana i potrzebna dekomunizacja kraju i mimo licznych zwolenników patologicznej kasty komunistycznej, proces ten jest historyczną szansą na praworządność oraz w przyszłości lepsze prawo. Parę lat temu pracowałem w firmie wykrywającej przestępczość gospodarczą i byłem świadkiem jak wiele ludzi było nie słusznie oskarżonych i ukaranych bo albo smarowało się do łapy i było się nietykalny, albo było się uczciwym i nie dawało się w łapę i tym samym było się przeciwnikiem tej liberalnej mafii. Policjanci zbierali punkty na premie i mimo że nie byli na miejscu i nie mieli pojęcia o sprawie to podpisywali protokoły w ciemno. Sądy nierzadko wiedząc o przekręcie przymykali oko. W związku z tym wzywam wszystkich obrońców poprzedniego systemu sądów do tworzenia lepszej jakości sprawiedliwości dla naszych dzieci i wnuków i żeby nasze dzieci nie musieli uciekać z polski przez ludzi poprzedniego systemu.

 • ikabg

  Oceniono 12 razy -4

  Pełne poparcie dla rządu!

 • thorn5

  Oceniono 16 razy -4

  Zła informacja dla GW. Kończy się już kasa na organizację Pucz2, a Polacy nie chcą wpłacać żadnych pieniędzy.:))))

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX