Odkryte baseny w Warszawie. Gdzie wskoczysz do wody, gdy upał jest niemiłosierny?

Pogoda tego lata potrafi nieźle dopiec. Gdzie można udać się na odkryte baseny w Warszawie w 2017 roku? Sprawdźcie, gdzie wykąpiecie się w tym sezonie.

Odkryte baseny to jedna z najbardziej popularnych atrakcji w sezonie letnim. Przedstawiamy listę basenów, które działają w sierpniu.

Baseny odkryte - otwarte w sierpniu

Park Kultury w Powsinie

To cztery baseny - pierwszy znajduje się w Parku Kultury w Powsinie przy ul. Maślaków 1. Jest otwarty codziennie od 10 do 18. Za bilet normalny trzeba zapłacić 15 zł, zaś za ulgowy 8 złotych. W ofercie są również bilety rodzinne.

Powsiński kompleks składa się z dwóch basenów, dla dorosłych ma wymiary 25 x 12,5 m i głębokość od 1,0 do 1,9 m, z kolei najmłodsi mają do dyspozycji brodzik o wymiarach 16,5 x 8,7 m.

Ponadto na terenie parku funkcjonują domki turystyczne, park linowy i obiekty gastronomiczne. Do dyspozycji przez cały czas są boiska do koszykówki oraz siatkówki.

Lokalizacja: ul. Maślaków 1, 02-973 Warszawa

Park Kultury w PowsiniePark Kultury w Powsinie www.parkpowsin.pl

Basen Szczęśliwice

Drugim odkrytym basenem jest ten w parku Szczęśliwickim. Baseny czynne są codziennie w godz. 9.00-19.00. Bilet normalny - 19 zł, ulgowy - 10 zł. 

Lokalizacja: ul. Usypiskowa 18, 02-386 Warszawa

Odkryta pływalnia w Parku SzczęśliwickimOdkryta pływalnia w Parku Szczęśliwickim www.basenszczesliwice.pl

Ośrodek "Moczydło"

Kolejny basen odkryty w Warszawie to ten w Ośrodku "Moczydło".

Basen w Parku Wodnym MoczydłoBasen w Parku Wodnym Moczydło Fot. Bartosz Bobkowski / Agencja Wyborcza.pl

Będzie otwarty do 31 sierpnia. Basen czynny jest codziennie w godz. 9:30-19:00. Ceny biletów zróżnicowane. Dla przykładu bilet normalny całodzienny kosztuje 25 zł, zaś ulgowy całodzienny - 15 zł.

Lokalizacja: ul. Górczewska 69/73

Ośrodek "Inflancka" - zamknięty

Od 10 lipca na czas remontu (wymieniona zostanie powłoka pneumatyczna, a także instalacja uzdatniania wody) Ośrodek "Inflancka" jest wyłączony z użytku. Przewidywany termin zakończenia prac to listopad.

Ośrodek 'Inflancka'Ośrodek "Inflancka" sportowa.warszawa.pl

Baseny odkryte w Warszawie - Baseny Kora

Właściciele basenu dbają o to, aby gościom zapewnić odpowiednie atrakcje, jedną z nich są "Tropikalne weekendy", w programie: piana party, dyskoteki, karaoke, koncerty disco.

Baseny KoraBaseny Kora Baseny Kora

Baseny na Wale Miedzeszyńskim są czynne codziennie od godz. 10 do 19. Całodniowy bilet normalny kosztuje 20 zł, zaś ulgowy 10 zł. Z kartą Benefit wstęp za darmo.

Lokalizacja: ul. Wał Miedzeszyński 345, Praga Południe, Warszawa

Wideo-przewodnik po basenach odkrytych w Warszawie

Więcej o: