"Ładne, śmieszne i trochę straszne, że trzeba o tym przypominać". Damskie toalety pozostawiają wiele do życzenia

- Ładne, śmieszne i trochę straszne, że trzeba o tym przypominać - pisze na swoim profilu dziennikarka i blogerka Maria Kowalczyk, która natknęła się na nietypową informację o zachowaniu czystości w jednej z warszawskich kawiarni.

Maria Kowalczyk, dziennikarka, autorka bloga nostressbeauty w rozmowie z metrowarszawa.pl mówi, dlaczego postanowiła zrobić zdjęcie w toalecie kawiarni Bułkę przez Bibułkę i wstawić je na swój profil. 

- Urzekło mnie to, w jaki sposób te podpaski zostały narysowane. Właściciele lokalu, którzy prawdopodobnie mieli problem z zapchaną toaletą lub brudną od podpasek i tamponów podłogą, postanowili przemówić do niezbyt dbających o higienę i czystość toalet kobiet w sposób ujmujący - opowiada.

- Podpaska i tampon, które wyglądają jak z kreskówki o przyjaznych buźkach są milsze i każdy nawet największy brudas się uśmiechnie i dwa razy zastanowi, zanim je byle jak gdzieś porzuci - dodaje autorka posta.

Jak dodaje, brudne toalety damskie to problem ogólnopolski. - Pracowałam (niby) w najbardziej trendy i stylowych redakcjach. I tam damskie toalety pozostawiały wiele do życzenia - mówi Maria.

Więcej o: