Zaoferuj swoją umiejętność i naucz się czegoś nowego. Kolejne spotkanie Speedskilldating już w grudniu

Masz umiejętność, którą chciałbyś się podzielić i jednocześnie nauczyć się czegoś nowego? Możesz to zrobić podczas Speedskilltradingu.

Korepetycje z języka portugalskiego w zamian za pomoc w Photoshopie, porady dotyczące szycia w zamian za naukę tańca - to system wymiany obowiązujący podczas
Speedskilltradingu. Spotkania te przypominają słynny speed dating. Celem nie jest jednak znalezienie chłopaka czy dziewczyny, lecz nawiązanie specyficznej współpracy na zasadach barterowych.

Każdy uczestnik spotkania podczas kilkuminutowej wymiany zdań oferuje swoje umiejętności i jednocześnie informuje, czego sam chciałby się nauczyć. W trakcie rozmów z kolejnymi osobami szuka partnera do wymiany.

- Osoby, które są zainteresowane wymianą umiejętności, podczas spotkania poznają się i rozmawiają. Umawiają się dopiero na później, na konkretne spotkania-wymiany - tłumaczy Maria Wagner, odpowiedzialna za promocję wydarzenia.

Jak dodaje Wojciech Marciniak, współzałożyciel portalu umiejętności Skilltrade.org i organizator Speedskilltradingu, podczas spotkań wszyscy zyskują. - Wwychodzą z nowymi znajomościami, inspiracjami i motywacją do działania mówi.

Kolejne spotkanie Speedskilltrading odbędzie się 1 grudnia. Poprzedzi je trening capoeiry o godz. 18 na Skaryszewskiej 15, II p.

Rozmowy z potencjalnymi nauczycielami odbędą się o godzinie 20:00 w oddalonej o 500 m kawiarni Stół Powszechny (Zamoyskiego 20). Można przyjść na jedną lub na obie części spotkania.

Osoby, które chcą się wymieniać swoimi umiejętnościami korzystają m.in. z portalu Skilltrade.org. Za pośrednictwem platformy mogą się umawiać na spotkania, wychodzić razem na imprezy, itd. A przy okazji wymieniać się umiejętnościami. Oprócz portalu funkcjonuje również aplikacja o tej samej nazwie.

Więcej o:
Skomentuj:
Zaoferuj swoją umiejętność i naucz się czegoś nowego. Kolejne spotkanie Speedskilldating już w grudniu
Zaloguj się

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX