Sauna nad Wisłą już działa! "To jedyna w Warszawie sauna z widokiem na rzekę"

Dzielnica Wisła oraz klubokawiarnia Rejs robią wszystko, aby życie nad Wisłą zimą nie zamarło. 19 listopada oficjalnie ruszył sezon zimowy nad Wisłą. Wśród atrakcji jest między innymi sauna. Do sauny wchodzi się prosto z dworu (przez szatnię), mieści ona osiem osób i ma niepowtarzalny widok.

Sauna przy klubokawiarni Rejs już działa! - Sam z niej korzystałem i potwierdzam, że jest w niej bardzo przyjemnie - mówi Jan Piotrowski z Dzielnicy Wisła. - Obecnie poprawianych jest kilka elementów, m.in. szyba, która, jak się okazało, prześwituje w nocy, ale z sauny można już korzystać - dodaje.

Sauna nad WisłąSauna nad Wisłą Dzielnica Wisła

Sauna, jak dodaje będzie otwarta w określonych godzinach, które jeszcze są ustalane. Będzie również symboliczna opłata za saunę w wysokości kilku złotych. Do sauny wchodzi się przez szatnię, dostępne są ręczniki. Na miejscu można również skorzystać z prysznica. 

Sauna nad WisłąSauna nad Wisłą Dzielnica Wisła

Aby skorzystać z sauny, należy wcześniej skontaktować się z pracownikami klubokawiarni Rejs, przy której sauna się mieści. 

Miasto otwierając sezon zimowy nad Wisłą chce zachęcić mieszkańców do aktywnego i ciekawego spędzania czasu nad rzeką również jesienią i zimą. - Warto odczarować więc mit mówiący, że Wisła jest atrakcyjna jedynie w sezonie wakacyjnym. Królowa polskich rzek i jej okolice mają bardzo dużo do zaoferowania przez cały rok - mówią organizatorzy.

Czy skorzystasz z sauny nad Wisłą?
Więcej o: