Ich ostatni odcinek wywołał burzę. Burdel TV podbija internet

- Jedyna prawdziwa relacja o tym co się dzieje w sejmie - Pożar w Burdelu, warszawska trupa teatralna założona przez Michała Walczaka i Macieja Łubieńskiego w 2012 roku, uruchomiła nowy format - Burdel TV. Fani Pożaru (ale nie tylko) są zachwyceni.

Naszym zdaniem był to jeden z najlepszych i najbardziej kontrowersyjnych odcinków słynnego warszawskiego kabaretu Pożar w Burdelu. Premiera 31. odcinka odbyła się 2 października, lecz Pożar przez cały czas publikuje krótkie wideo z nowego formatu Burdel TV. Aktorzy komentują bieżące wydarzenia w Polsce i w charakterystyczny dla siebie sposób, pokazują je w krzywym zwierciadle. 

Film, który publikujemy na stronie, został udostępniony ponad tysiąc razy, zebrał prawie 800 polubień. Pojawia się w nim temat ustawy antyaborcyjnej, czarnego protestu, teorii zgodnie z którą to Polacy nauczyli Francuzów jeść widelcem i wiele wiele innych. 

- Co jeszcze dała Polska światu? Jedyna prawdziwa relacja o tym co się dzieje w sejmie, tylko z Burdel TV - oświadczają członkowie warszawskiej trupy. 

Stałymi członkami trupy są m.in.: Andrzej Konopka(w roli burdel taty, księdza Marka, czyli duszpasterza hipsterów), Maciej Łubieński (Max Hardkor), Lena Piękniewska (jedna z dziewczyn z Charlotte, gra samą siebie), Agnieszka Przepiórska (dzika Agnes, HGW), Paula (Monika Babula), Oskar Hamerski (Doktor Janusz Fak), Karolina Czarnecka (Etno), Mariusz Laskowski (Augustyniak). 

Chodzisz na przedstawienia Pożaru w Burdelu?
Więcej o: