Na tym najczęściej oszukują właściciele mieszkań i lokatorzy! Ekspert zdradza, jak szczęśliwie wynająć mieszkanie [WIDEO]

Maciej Górka odpowiada na pytania fejsbukowiczów: gdzie dobrze wynająć mieszkanie w Warszawie? Na co zwracać uwagę przy podpisywaniu umowy? Jak skonstruować umowę najmu? Na czym najczęściej oszukują właściciele mieszkań oraz lokatorzy?

W wywiadzie dla metrowarszawa.pl, Maciej Górka, ekspert ds. nieruchomości Domiporta.pl, wyjaśnia m.in., jak skonstruować umowę najmu, żeby później nie mieć problemów z wypowiedzeniem umowy, z niespodziewanymi odwiedzinami właściciela, z odzyskaniem kaucji czy płaceniem rachunków za wodę, internet czy prąd.

Odpowiada również na pytania - co to znaczy, że Warszawa to zepsuty rynek mieszkań na wynajem? Czy bardziej opłacalne jest wynajmowanie mieszkania już umeblowanego czy mieszkania pustego? Gdzie warto szukać mieszkania w Warszawie? Oraz czy standard mieszkań w stolicy się polepsza czy wręcz przeciwnie?

Polecamy również rozmowę z prawnikiem, który wyjaśnia dokładnie, jak wygląda prawo lokatorskie w Polsce oraz o naszych prawach jako lokatorów czy właścicieli mieszkań.

Najczęstszy problem przy wynajmowaniu mieszkania to:
Więcej o: