Zakaz handlu w niedzielę prawie pewny, a ludzie wściekli. "Poroniony pomysł", "Jak ludzie mają zarobić?"

Projekt ograniczenia handlu w niedzielę jest coraz bardziej realny. Zamiast robić zakupy Polacy będą mogli odpocząć. Pytanie tylko, czy tego odpoczynku naprawdę chcą? Zapytaliśmy mieszkańców Warszawy, co o zakazie myślą. Niektórym trudno było ukryć emocje.

 

Więcej o:
Komentarze (268)
Zakaz handlu w niedzielę prawie pewny, a ludzie wściekli. "Poroniony pomysł", "Jak ludzie mają zarobić?"
Zaloguj się
 • justas32

  Oceniono 361 razy 289

  Mam świetny pomysł !!! W ustawie powinno się zapisać że zakaz handlu w niedziele dotyczy tylko katolików. Więc katolicy nie będą mogli w niedzielę ani pracować ani kupować - a cała reszta nas tak ...

 • justas32

  Oceniono 274 razy 242

  Zakaz handlu w niedziele powinien obowiązywać także księży - niech w niedzielę będzie zabronione przyjmować im pieniądze za świadczone przez nich usługi ...

 • efz

  Oceniono 264 razy 224

  Jadąc codziennie szynobusem do Wrocławia, widuję młodych ludzi zasuwających do szkół, na studia.., czasem zdarza mi się jechać z nimi w sobotę lub w niedzielę, tyle, że ci sami młodzi ludzie jadą już nie na studia ale do pracy: w marketach, sklepikach, Bóg wie, gdzie jeszcze. Zarabiają. Wspomagają budżet rodzinny. Każda stówka się liczy (słucham o czym rozmawiają ci młodzi, fantastyczni ludzie). Zabierzecie im to? No to może faktycznie, niech lepiej emigrują. Po diabła im taka ojczyzna.

 • houq

  Oceniono 212 razy 178

  a na tace w niedziele będzie można zbierać? To taki sam handel jak ten sklepowy.

 • opt

  Oceniono 212 razy 178

  Ile jeszcze będzie nakazów i zakazów? To jest chore. A może zakaz pracy w nocy, bo w nocy należy spać. Pisiorki są popier....... i to zdrowo. Skąd ten pociąg ludzi o ograniczonym umyśle do stawiania kolejnych barier, przecież nikt nikomu nie każe pracować w niedzielę, to w czym rzecz, chyba w jakiś urojeniach zbzikowanych.

 • rabingoldblatt

  Oceniono 215 razy 165

  Rozumiem, że Partia i Rząd będzie rekompensować kupcom wydatki na czynsz za te 4 dni w miesiącu?

  A może Kościół ? - dobra jaja sobie robię:)

 • informator1950

  Oceniono 161 razy 147

  Po tych wszystkich nakazach i zakazach narzucanych przez nasz rzad to proponuje rowniez wprowadzic jednolite ubrania dla wszystkich obywateli. Nie wszystkich przeciez stac na eleganckie ubrania a jak wszyscy beda chodzili w mundurkach zaprojektowanych przez odpowiednie ministerstwo to bedziemy sie czuli bardziej rowni.

 • halszka67

  Oceniono 150 razy 132

  Wszystko co robi PIS robi zgodnie z życzeniami suwerena.Tylko gdzie się ten suweren podział. Nie widać go. Udaje że go nie ma.

 • korcia2000

  Oceniono 147 razy 129

  PiS-owi wkrótce zabrakne stóp do strzelania !

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX