Oto 10 Skarbów Wisły. Wybierz najciekawsze miejsce i wygraj nagrodę! [PLEBISCYT]

Wyspy Zawadowskie, neon "Miło cię widzieć", pomnik Syrenki, most Świętokrzyski, artefakty wyłowione z Wisły i klubokawiarnie - do września potrwa głosowanie w plebiscycie "10 Skarbów Wisły". Każdy, kto odda głos i uzasadni swój wybór, ma szansę zdobyć nagrody, m.in. rejs dla siebie i 10 przyjaciół multimedialną InfoBarką.

10 SKARBÓW WISŁY: LISTA NOMINOWANYCH MIEJSC

Chcesz wiedzieć szybciej? Polub nas

Pani Olga oddała swój głos na neon " MIŁO CIĘ WIDZIEĆ" , który znajduje się na Moście Gdańskim.

"Ten napis to symbol Warszawy ciepłej i przyjaznej , która z otwartymi ramionami przyjmuje i wita na swoich ulicach zarówno rodowitych mieszkańców jak i przyjezdnych. Dla mnie ten prosty zwrot oznacza, że w mieście, gdzie życie pędzi jesteśmy dosłownie "mile widziani" i "u siebie" . Nie bez znaczenia jest jego położenie na moście, który łączy z sobą dwie zupełnie inne części stolicy. Często w jednego końca Warszawy na drugi przejeżdżam Wisłostradą i ciepło robi mi się na sercu, bo neon znajduje się prawie w połowie drogi z mojego obecnego domu w Wawrze do rodzinnego na Bielanach ".

***

Głosowanie w plebiscycie współorganizowanym przez Infobarkę W RAMACH KAMPANII DZIELNICA WISŁA potrwa do 20 września. Zagłosuj i wygraj nagrody, m.in. rejs multimedialną InfoBarką oraz maty do ćwiczeń. Oddaj swój głos wysyłając maila (z 5 zdaniowym uzasadnieniem) na adres: wydarzenia@infobarka.pl

Więcej o: