Na Mokotowie za kilka dni otworzy się drugi park trampolin w Warszawie!

Po sukcesie pierwszego parku trampolin na Gocławiu, przyszedł czas na otwarcie filii. Już w przyszłą sobotę otwiera się drugi Hangar 646 - tym razem na Mokotowie przy Domaniewskiej. Czego się spodziewać po obiekcie po drugiej stronie Wisły?

Otwarte wnętrze nowego hangaru zbliżone jest wielkością do miejsca na Gocławiu, ale udało się tu zmieścić prawie dwa razy więcej trampolin niż w pierwszym parku. To co zwraca uwagę, jak piszą organizatorzy, to ogromna otwarta arena z przeszkodami do przeskakiwania, zajmująca prawie połowę miejsca.

Chcesz wiedzieć szybciej? Polub nas

- Oczywiście nie zabrakło boiska do zbijaka, gdzie w przyszłości będą organizowane zawody, koszy do koszykówki na trampolinie oraz ogromnej poduszki powietrznej do nauki skoków. Na bardziej wprawionych czekają trampoliny sportowe ze ścianami do biegania, a już niedługo pojawi się plansza akrobatyczna i przeszkody parkourowe - mówią organizatorzy.

Hangar646Hangar646 materiały prasowe materiały prasowe

Hangar 646 to miejsce wyjątkowe na sportowo-rozrywkowej mapie Warszawy. I to właśnie ten drugi człon - rozrywkowy - zdaje się być kluczowy w kwestii charakterystyki tego miejsca. Bo w Hangarze 646 chodzi nie tylko o to, żeby trenować akrobatykę, ale przede wszystkim o to, żeby się bawić - cóż innego można robić, jeśli wokół nic tylko mnóstwo trampolin, po których można sobie dowolnie przeskakiwać (oczywiście w zależności od umiejętności). I nie tylko przeskakiwać.

Czekający lub osoby już po zakończonym treningu mogą pograć na automatach, napić się w kawiarni, albo oglądać skoki z galerii widokowej, z której widok rozpościera się na całe miejsce.

- Cieszymy się, że już za chwilę nasi goście będą mogli odwiedzać po obydwu stronach Wisły - mówi Marcin Konefał - pomysłodawca Hangaru 646. Bardzo długo szukaliśmy idealnej lokalizacji, do której łatwo byłoby trafić. W końcu się udało - nowe miejsce znajduje się na Domaniewskiej 37A , zaraz za Galerią Mokotów, w ogromnej przestrzeni dawnej auli wyższej uczelni, która kiedyś tu działała - dodaje.

Sprzedaż biletów do nowego miejsca ruszyła już na stronie www.hangar646.pl . Wejście na trampoliny / rampę kosztuje 34 zł za godzinę (przez internet 29 zł/godz.).

Więcej o: