Sierpniowa Masa Krytyczna przejedzie trasą... niespodzianką. "Nie zablokujemy nadmiernie miasta.."

Zbiórka, jak zawsze na Placu Zamkowym. A później ruszą w trasę niespodziankę. Zapewniają, że tym razem miasta nie zablokują... nadmiernie.

To już ostatni wakacyjny przejazd Warszawskiej Masy Krytycznej. Zbliża się koniec lata, za kilka dni koniec laby, plecaki na plecy i do szkoły, a starsi wskoczą w dress code, garnitury i do pracy.  Dlatego, żeby choć na chwilę zatrzymać wakacje ten sierpniowy przejazd ma być wyjątkowy i wakacyjny właśnie.

Spodobało ci się? Polub nas

Organizatorzy, choć nie zdradzają trasy przejazdu, zapewniają, że będzie nie długa, może nawet zbyt krótka. Ci, co ją znają mówią o niej różnie.

I tak jak zwykle, Masa zbierze się na Placu Zamkowym, ale tym razem ruszy w sobie tylko znanym kierunku.

- Nie będzie strasznie daleko. Nie będzie przeraźliwie szybko. Nie zablokujemy nadmiernie miasta. Ma być miło, a będzie, jak będzie. Po przejeździe planujemy dla Was niespodziankę rowerową, na którą Was serdecznie zapraszamy - piszą organizatorzy, a my trzymamy ich za słowo, zwłaszcza z tym niezablokowanym miastem...

facebook.com/warszawskamasakrytycznafacebook.com/warszawskamasakrytyczna facebook.com/warszawskamasakrytyczna facebook.com/warszawskamasakrytyczna

Start: jutro 26 sierpnia o godz. 18 na Placu Zamkowym.

Planowany przejazd potrwa do godz. 20:30.

Więcej o: