Darmowe zajęcie z Crossfitu w Warszawie. Sprawdź, gdzie możesz przyjść na zajęcia

Crossfit to obecnie jeden z najpopularniejszych treningów na świecie. Zarówno dla tych, którzy już go kochają, jak i dla osób, które z crossfitem nie miały do czynienia i chciałyby sprawdzić, czy to coś dla nich, powstało zestawienie warszawskich klubów i boxów, które oferują bezpłatne zajęcia z crossfitu.

Sprawdź, gdzie możesz przyjść na pierwsze darmowe zajęcia z crossfitu w Warszawie!

Spodobało ci się? Polub nas

DLOWRDLOWR Fot. Kuba Atys / Agencja Wyborcza.pl Fot. Kuba Atys / Agencja Gazeta

ŚRÓDMIEŚCIE

CrossFit MGW

W samym sercu Warszawy, przy ul. Nowogrodzkiej znajduje się klub CrossFit MGW. Pierwszy trening jest tam za darmo - przyjdź, wypróbuj crossfit, sprawdź czy to trening i klub dla Ciebie!

The Box Śródmieście

Dla wszystkich osób, które nie miały nigdy wcześniej styczności z crossfitem i chcą sprawdzić czy to w ogóle coś dla nich, klub przygotował specjalne darmowe, dwugodzinne zajęcia Intro, na których to pod okiem wykwalifikowanych trenerów można nauczyć się poprawnie wykonywać podstawowe ruchy.

MOKOTÓW

CrossFit Mokotów

Jak można dowiedzieć się ze strony internetowej klubu: "Pierwszy trening w naszym BOXie jest zawsze nieodpłatny". Jesteś początkujący i dopiero zaczynasz swoją przygodę z crossfitem? Wybierz zajęcia "Beginners Class". Czujesz się na siłach, by spróbować czegoś więcej? Spróbuj energetycznego WODa!

CrossFit Ad Alta

Na swoich pierwszych zajęciach ćwiczysz za darmo! Wypróbuj klub CrossFit Ad Alta i sprawdź jakie zajęcia oferuje! Jesteś początkujący? Świetnie się składa, we wtorki, czwartki oraz w każdą sobotę odbywają się zajęcia Beginners Only!

WOLA

CrossFit Dock Wola

Swój pierwszy trening w klubie CrossFit Dock na Woli wykonasz bezpłatnie. Wystarczy, że przyjdziesz na dowolne zajęcia od poniedziałku do piątku (oprócz zajęć INTRO, które przeznaczone są dla nowych klubowiczów z karnetem). Nie śpimy - ćwiczymy!

CrossFit Genius

Zajęcia klubu CrossFit to kolejna ciekawa propozycja dla mieszkańców Woli. Sprawdź grafik tego klubu i zapisz się do niego za darmo. Pierwsze zajęcia masz za free. Jesteś początkujący? Zajęcia Intro odbywają się w środy o 19:15 i soboty o 10:10! Przyjdź i sprawdź się!

PRAGA POŁUDNIE

Crossfit GCW

To klimatyczny klub na Pradze Południe. Dla nowych klubowiczów dostępne są bezpłatne zajęcia INTRO odbywające się we wtorek i czwartek o godz. 20.00. Trwają one 60 minut i nie wymagane jest wcześniejsze przygotowanie czy super-kondycja! Co dalej? Sprawdź zajęcia Beginners albo odważnie ruszaj na WOD-y!

CrossFit Dock Stadion

Klub ten mieści się na Stadionie Narodowym. Chwilowo w remoncie - ale za jakieś 2 tygodnie będzie z powrotem otwarty dla wszystkich crossfitomaniaków. Na pierwszy trening klub zaprasza nieodpłatnie. Można przyjść na dowolne zajęcia od poniedziałku do piątku poza zajęciami INTRO (które to przeznaczone są dla osób, które wykupiły karnet).

WILANÓW

CrossFit Wilanów

Dla mieszkańców Wilanowa miła niespodzianka! Klub CrossFit Wilanów przez caaały pierwszy tydzień testujecie całkowicie za darmo! Nie ma zatem na co czekać - sprawdź grafik klubu i zarezerwuj miejsce na swoich pierwszych zajęciach na FitPlanner.pl - szybko, wygodnie, za pomocą kilku kliknięć

CrossFit 12U1

CrossFit 12U1 to nowy klub na crossfitowej mapie Warszawy, ale z wykwalifikowaną i przesympatyczną kadrą znaną klubowiczom bielańskiego klubu CrossFit Elektromoc. W klubie tym ćwiczysz pierwszy tydzień za darmo - korzystaj z promocji! Forma sama się nie zrobi!

WAWER

CrossFit Decepticon

Przyjdźcie, sprawdźcie, ćwiczcie! Dla nowych klubowiczów pierwsze wejście za darmo. Jak mówią sami właściciele klubu: "Sprawdź nas za free!". I nie ma wymówek! :) Aktualny grafik klubu, informacje o nim, zdjęcia i darmowe zapisy na zajęcia przez Internet znajdziesz na FitPlanner.pl!

URSYNÓW

CrossFit Ursynów

W każdą sobotę o 12:00 odbywają się bezpłatne zajęcia Intro na które to możesz przyjść, by sprawdzić czy w ogóle crossfit to coś dla Ciebie. Jeżeli ćwiczysz w jakimś innym afiliowanym CrossFit boxie - możesz przyjść do klubu na 1 dzień za darmo na OPEN GYM bądź zajęcia WOD. Chcesz darmowe wejścia na 3 dni? Odezwij się do klubu i przywieź koszulkę ze swojego BOXa

BIELANY

CrossFit ELEKTROMOC

Mieszkańców Bielan, Żoliborza i okolic z pewnością zainteresuje oferta klubu Crossfit Elektromoc - pierwsze zajęcia są tam za darmo! Nie przejmuj się brakiem formy - wystarczy strój sportowy i chęci :) Nie czekaj zatem i sprawdź, co jeszcze oferuje ten afiliowany box!

TARGÓWEK

Crossfit Dopamine

W klubie Crossfit Dopamine każdy ma pierwsze zajęcia za free! Osoby początkujące właściciele zapraszają na zajęcia INTRO (środa o 21:00, sobota o 11:00), Beginners lub WOD/BEG (poniedziałek piątek o 7:30 i poniedziałek, wtorek, czwartek, piątek o 19:00), a osoby, które są z crossfitem zaznajomione mogą przyjść pierwszy raz za darmo na dowolne zajęcia WOD

URSUS

CrossFit Ursus

Z crossfitem masz do czynienia pierwszy raz? To nic, wybierz zatem dwutygodniowy kurs od podstaw, na którym nauczysz się wszystkiego, co potrzebne, aby Twój trening był bezpieczny i efektywny albo umów się na indywidualne zajęcia wprowadzające. Crossfit to dla Ciebie nie nowość? Możesz przyjść na wybrane zajęcia i wypróbować box pierwszy raz za darmo!

WŁOCHY

Crossfit R99

Będziesz odwiedzać ten klub pierwszy raz i to będzie Twój pierwszy raz z crossfitem? Przyjdź na zajęcia Intro całkowicie za darmo! Ćwiczysz bądź ćwiczyłeś/aś już crossfit i nie grożą Ci kontuzje od nieodpowiedniego wykonywania ćwiczeń? Klub przewiduje jednodniowy drop-in zupełnie za darmo. Przetestuj box bez zobowiązań! Przekonany/a? Jeśli tak, nie czekaj, zapisz się na wybrane zajęcia! Zrobisz to szybko za pomocą serwisu FitPlanner.pl a potem - ćwicz!

Pamiętaj, by na trening zabrać ze sobą wygodny strój i dobry humor! Nie przejmuj się brakiem formy czy doświadczenia - grupy crossfitowe są nieduże właśnie po to, by trener mógł poświęcić odpowiednią ilość czasu każdemu ćwiczącemu. Powodzenia!

Więcej o: