Zgubiłeś dziecko? Warszawskie ZOO wprowadza rozwiązanie, które pomoże ci je odnaleźć

Stołeczny ogród zoologiczny wychodzi naprzeciw potrzebom rodziców, którym z oczu zniknie dziecko. Pomóc ma w tym nowy patent, który jest bezpłatny. - Gdy Maluch zniknie rodzicom niespodziewanie z oczu, ?znalazca? będzie mógł zadzwonić do opiekunów i oddać "zgubę".

Od jutra, czyli od soboty, pełni niepokoju o swoje dzieci rodzicie, którzy wybierają się do warszawskiego zoo, mogą liczyć na nowe udogodnicie.

Są nimi opaski na rękę dziecka. Taka opaska może zawierać imię oraz numer telefonu kontaktowego. Gdy pociecha się zgubi, każdy, kto spotka zbłąkane dziecko, może zadzwonić pod wskazany numer telefonu.

Bilety można pobrać zarówno u bileterów, jak i ochrony zoo. - Gdy Maluch zniknie rodzicom niespodziewanie z oczu, "znalazca" będzie mógł zadzwonić do opiekunów i oddać "zgubę". Polecamy! Oczywiście, zamiast opaski można włożyć do dziecięcej kieszonki karteczkę z odpowiednimi informacjami - informuje zoo. I pokazuje zdjęcia, jak taka opaska będzie wyglądać.

Taka opaska może pomóc odnaleźć zaginione dzieckoTaka opaska może pomóc odnaleźć zaginione dziecko Materiały prasowe ZOO Warszawa Materiały prasowe ZOO Warszawa

Zdania rodziców podzielone Informacja podana przez ZOO na oficjalnym profilu na Facebooku podzieliło rodziców. Jedni uważają, że opaski to dobry pomysł, inni, że podawanie danych dziecka jest niebezpieczne. - Właśnie jutro planujemy iść do zoo i boimy się, że będzie tłum ludzi - pisza zatroskane matki. Inne dodają: To Fajna i mądra inicjatywa. Brawo!

Opaska dla dzieci, które można dostać w warszawskim zooOpaska dla dzieci, które można dostać w warszawskim zoo Materiały prasowe Materiały prasowe

Więcej o: