Nowy "Pitbull" budzi kontrowersje i zachwyt. A najlepszą scenę nakręcono na Bródnie!

Mieszkańcy warszawskiego Bródna cieszą się, że w najnowszym filmie Patryka Vegi można zobaczyć ich osiedle. I jest powód do zachwytów, ponieważ zwiastun nowego Pitbulla obejrzano już ponad pół miliona razy. Bródno ma zatem reklamę, a mieszkańcy piszą wprost - Duma!

W sieci pojawił się zwiastun nowego filmu w reżyserii Patryka Vegi "Pitbull: Niebezpieczne kobiety". Kolejny z serii filmów może, resztą jak poprzednie części, okazać się hitem. Samą zapowiedź obejrzano już ponad pół miliona razy. O tym, że filmowa seria to kinowy przebój świadczy fakt, że mieszkańcy warszawskich dzielnic zachwyceni są tym, iż to właśnie u nich kręcono niektóre sceny. Chodzi m.in. o Targówek.

 

I tak, mieszkańcy Bródna mają szczególne powody do radości. Ich osiedle pojawia się w "Pitbullu" kilkukrotnie. Widać w nim m.in. bródnowski szpital, tunele na trasie Toruńskiej, a jedna z najciekawszych scen, która już po samym zwiastunie okrzyknięta została "kultową" kręcona była w Parku Bródnowskim.

 

Faktem, że Bródno gra w nowym "Pitbullu", mieszkańcy dzielą się w mediach społecznościowych. "Duma" - pisze jedna z mieszkanek. Warto jednak poczekać na premierę całego filmu. Może się okazać, że osiedle będzie miało więcej powodów do radości.

Więcej o: