W Warszawie pojawi się największy dmuchany tor przeszkód w Europie

Planeta Gigantów, strefa przy Kolejowej 47 z ogromnymi dmuchanymi przeszkodami, działa już od kilku tygodni. Do dyspozycji jest kilka torów z przeszkodami. W ten weekend na Kolejowej uruchomiona zostanie największa dmuchana przeszkoda w Europie.

Już w weekend 13 i 14 sierpnia na "Planecie Gigantów w 19. Dzielnicy" pojawi się Imperium Arena, czyli najdłuższy dmuchany tor przeszkód w Europie.

Każdy będzie mógł się sprawdzić na 43,5 metrowej arenie. Na uczestników czekają latające kule, wystające sople, obrotowe ramię zbijaka, zjeżdżalnie, skok do celu na miękką poduchę, poziome dmuchane kręgi, spowalniające rowy, wspinanie po siatce pajęczej oraz tunele z dmuchanych pierścieni.

Chcesz wiedzieć szybciej? Polub nas

Oprócz Imperium Arena, na Planecie Gigantów będzie można sprawdzić się na innych przeszkodach - Arenie Gladiatora, Eliminatorze Arena, Górze Syzyfa oraz Torze Prometeusza.

Planeta Gigantów jest otwarta w każdy weekend wakacji. Tory zostały pomyślane jako rozrywka dla dorosłych, ale, jak piszą organizatorzy, z powodzeniem mogą się na nich bawić również dzieci powyżej 8. roku życia. Wstęp jest płatny. Więcej informacji na temat przeszkód oraz cen znajdziecie tutaj .

Więcej o: