Szemrane opowieści znad Wisły, czyli i Ty możesz zostać detektywem. Nadwiślańskie Spotkania Kryminalne

Zielone tereny brzegów warszawskiej Wisły to nie tylko malownicze krajobrazy i doskonałe miejsce do aktywnego wypoczynku. Rejon ten posiada także swoją ciekawą historię - pełną grzesznych uczynków, szemranych charakterów, zaskakujących zdarzeń i zbrodni sprzed lat.

Jeżeli chcecie Państwo wybrać się w wyjątkową podróż po ciemnej stronie Wisły, to właśnie pojawiła się ku temu niezwykła okazja.

Spodobało ci się? Polub nas

Towarzystwo Inicjatyw Prawnych i Kryminalistycznych "Paragraf 22" serdecznie zaprasza wszystkich wielbicieli Agaty Christie, porucznika Borewicza oraz serii CSI do udziału w Nadwiślańskich Spotkaniach Kryminalnych , które odbędą się w niedzielę, 7 sierpnia i w sobotę, 13 sierpnia.

Podczas kilkugodzinnego spaceru nad brzegiem stołecznej rzeki uczestnicy wcielą się w role stróżów prawa, których zadaniem będzie rozwiązanie trzech kryminalnych zagadek.

W tym celu niezbędne będzie m.in. ujawnienie i zbadanie śladów za pomocą profesjonalnego sprzętu kryminalistycznego, przeprowadzenie przesłuchań osób podejrzanych, a także spora doza kreatywności i logicznego myślenia.

Zainteresowanych udziałem prosimy o przesyłanie zgłoszeń do soboty, 6 sierpnia na adres: warsztaty@paragraf22.eu , wraz z krótką odpowiedzią na pytanie: "Dlaczego chciałbym wziąć udział w Nadwiślańskich Spacerach Kryminalnych?"

Więcej o: